31 Mart Yerel Seçimleri’nin belki de en büyük gövde gösterilerinden biri önceki akşam Halil Pekdemir’in Aktepe Mahalle Buluşması’nda gerçekleştirildi. Görülmemiş ilgi, buluşmayı dev bir mitinge çevirirken, Halil Pekdemir binlerce seçmene seslendi, projelerini anlattı.

Tavas'ta Seçim Sevincine Gölge Düştü 1 Kişi Vefat Etti Tavas'ta Seçim Sevincine Gölge Düştü 1 Kişi Vefat Etti

Pekdemir’in Aktepe’de gerçekleştirdiği coşkulu buluşmaya AK Parti Genel başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gibi isimlerin yanı sıra AK Partili  vekiller, il ve ilçe yöneticileri ile MHP kurmayları da destek verdi.
 
Dev buluşmada seçmene seslenen Halil Pekdemir, “Biz dersimize çalıştık. Notlarımızı aldık. Pamukkale’de yepyeni bir dönem başlıyor. Bu kardeşiniz, herkesin ulaşabildiği bir başkan olarak, belediyeyi ortak akılla yöneterek Pamukkale’nin tüm çehresini düzeltecek” diye konuştu.
 
Cumhur İttifakı ortağı tarafların da seçmene seslendiği Aktepe Buluşması’ndaki coşku görülmeye değerdi. Uzun süredir görülmemiş bir kalabalığa seslenen Ak Partili Halil Pekdemir, anlattığı tüm projelerin altına imza attığını vurgularken, “Paamukkale’de değişimi 6 ay içinde göreceksiniz. Bu da size Halil Pekdemir sözü” diye konuştu. Halil Pekdemir DenizliHalil Pekdemir Denizli 1Halil Pekdemir