Buldan Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların dertlerine derman olmaya devam ediyor.  Evinin çatısı ve duvarları yıkılmak üzere olan Karaköy Mahallesi’nden Teke ailesinin evini yenileme sözü veren Başkan Şevik, “İhtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya çalışıyoruz” dedi. 

Galatasaray Taraftarları Özel Çocukları Ağırladı Galatasaray Taraftarları Özel Çocukları Ağırladı

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştıran çalışmalara önem veriyor. Barınma acısından da ailelere yardımda bulunan Başkan Şevik, eskimiş ve oturulmayacak durumda olan yapıları belediyenin imkânlarıyla onararak ihtiyaç sahibi vatandaşların dertlerine derman oluyor.  
Başkan Şevik, MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ile birlikte Karaköy Mahallesi’nde Raşit Teke adlı vatandaşın evini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Çatısı çökmek üzere olan Teke ailesinin evininin tadilatı için ekiplerine talimat veren Başkan Şevik,  “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de burada incelemelerde bulundu.  En kısa zamanda evin tadilatına başlayacağız. Vatandaşımızın soğuk kış aylarını daha sağlıklı ve sıcak bir yuvada geçirmesi için tüm imkanlarımızı zorlayacağız” dedi.