Gitgide artan geçim sıkıntısı ve enflasyon altında ezilen vatandaşların ve pazar esnafının  dertlerini dinleyerek, çözüm önerilerini  anlattı. Deva Partisi Denizli İl Başkanı Kırar pazar esnafı ve vatandaşlar tarafından  yoğun ilgi ile karşılandı.

Yaşadıkları sorun ve sıkıntıları başkan Kırar,a aktaran pazarcılar şunları söylediler.
“Ülkemizde büyük bir ekonomik kriz var.Halde meyve ve sebze fiyatlarının yüksek olması nedeniyle bizde yüksek fiyata satmak zorunda kalıyoruz. Fiyatlar pahalı olunca vatandaşında alım gücü olmuyor. Biran önce yetkilerinin buna bir çözüm bulması gerekmektedir.”dedi.
Sorunları dinleyen  başkan Kırar, daha sonra vatandaşın alım gücü konusunda bir süre pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla görüşerek, vatandaşların da sorunlarını dinledi.
Başkan Kırar, “Gerçekten ülkemiz  büyük bir ekonomik krizin eşiğinde vatandaşın alım gücü düştü. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor. Gündelik belli olmayan gelen zamların yanısıra sebze ve meyvelerdeki artışta cabası.Vatandaşımız pazar arabalarını doldurmakta zorlanıyor.Kimi vatandaşımız da sadece bakmak ile yetiniyor. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor.

Biran önce yetkililerin bu fiyat artışına dur demesi lazım. Ayrıca vatandaşında alım gücünün artırılması için gerekli iş sahalarının açılması ve yardıma muhtaç ailelere imkanlar sağlanması gerekir. Bizler DEVA partisi olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Her platformda ve her alanda vatandaşlarımızla beraber olup sorun ve sıkıntılarını dinlemeye ve çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz.”dedi.

Önce 25 Bin TL Maaş Sözü Verdi, Sonra Belediye’ye Gitti, İlgiyle Karşılandı Önce 25 Bin TL Maaş Sözü Verdi, Sonra Belediye’ye Gitti, İlgiyle Karşılandı

bekir-kirar-denizli-deva-partisi1bekir-kirar-denizli-deva-partisi2bekir-kirar-denizli-deva-partisidenizlili-genclerin-yks-giris-ucretleri-yine-buyuksehirden-1