Denizli Tabip Odası Seçime Gidiyor Denizli Tabip Odası Seçime Gidiyor

2003 yılında gönüllü bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulan TKYD, kurumsal yönetim anlayışının ülkemizde tanınması, gelişmesi ve en iyi uygulamalarla hayata geçirilmesi misyonuyla hareket eden bir dernek statüsündedir.

Kasapoğlu, ''Kurumsal yönetim anlayışının yaygınlaşması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.''

Kasapoğlu konuya ilişkin verdiği demeçte, ''Türkiye Kurumsal Yönetim Kalite Derneği (TKYD) XI. Olağan Genel Kurulu toplantısı sonucunda TKYD Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmiş bulunmaktayım. TKYD Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Sayın Tamer Saka'yı tebrik eder, kurumsal yönetimdeki başarılı adımlarının devamını dilerim. Bu vesileyle beni Yönetim Kurulu'na seçen Genel Kurul üyelerimize de teşekkür ederim. Buradan sonraki süreçte Kurumsal yönetim anlayılının yaygınlaşması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.'' dedi.

TKYD yeni dönem  Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri; Tamer Saka, Selim Kasapoğlu, Murat Bilgiç, Emre Eczacıbaşı, Duygu Yılmaz, Onur Çevikel, Senem Denktaş,  Polat Şen, Tanyer Sönmezer, Kenan Mirzaev, Mustafa Sürmegöz, iken; Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri ise Nuri Tezel, Adnan Akan, Ali Kamil Uzun, Nihal Mashaki, Burak Koçer, Hale Oruç, Filiz Morova İneler, Doğu Özden, Arban Çıtak şeklinde oluştu.