Denizli Yağlı Güreşleri’nde Pamukkaleli Pehlivanlar 11 Madalya Kazandı Denizli Yağlı Güreşleri’nde Pamukkaleli Pehlivanlar 11 Madalya Kazandı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, hainlerin kanlı darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz’un 7. yıl dönümünde bir mesaj yayımladı. “15 Temmuz gecesi hainlerin girişimleri boşa çıkmış Türk Milleti devletine ve demokrasisine sahip çıkmıştır” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, sözlerine şu şekilde devam etti; “Türk Milleti öyle bir millettir ki, vatan söz konusu olunca milli birlik ve beraberlik duygusuyla tek yürek olmayı her zaman bilmiştir. 15 Temmuz 2016 gecesi tek yürek olduğumuzda Türk Milleti’nin hainlere geçit vermez olduğunu tüm Dünya’ya bir kez daha haykırdığı gündür. O hain kanlı gecede, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cesaret ve liderliğinden alınan güçle milletçe, ülkemizin her bir köşesinde devletimize ve demokrasimize olan inancımız altın harflerle tekrardan kazındı. Dün olduğu gibi bugün de yarın da, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet diyeceğiz. 15 Temmuz’u hiçbir zaman unutmayacak, unutturmayacağız. O gecenin sabahında devletimizin birlik ve beraberliğinin korunması yolunda canlarını hiçe sayan, cesaretleriyle isimleri tarihe yazılmış, yüreklerimizde her zaman yerleri özel tüm şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve şükranlar yad ediyoruz” dedi.

15 TEMMUZ SERGİSİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 15 Temmuz 2016 hain kanlı saldırı gününün unutulmaması adına her yıl olduğu gibi bu yıl da sergi açacaklarını belirtti. 15 Temmuz 2023 Cumartesi günü Forum Çamlık AVM’de saat 10.00 ila 19.00 arası gezilebilecek olan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergisi”ne tüm vatandaşları davet etti.