Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, “Kutsal üç aylara girmiş olmanın sevinciyle karşıladığımız Regaip Kandilimizin manevi atmosferinde, kalplerimizde sevgi, hoşgörü ve huzur filizlensin. Bu mübarek gecenizi, en içten dileklerimle kutluyorum; hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

DTO, Türk-Alman Sanayi ve Ticaret Odası İle Protokol İmzaladı DTO, Türk-Alman Sanayi ve Ticaret Odası İle Protokol İmzaladı

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın Regaip Kandili dolayısıyla yayınladığı yazılı mesajı şöyle: “Regaip Kandilimiz, biz inananların manevi hayatlarında bir dönüm noktası olan önemli bir gecedir. Bu müstesna gecede açılacak ellerimizle, sevdiklerimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olacak duaları Yaradan'a sunalım. Bize birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşma duygularını hatırlatan, manevi olarak da arınma ve güzelliklere vesile olma fırsatını sunan bu anlamlı gecede, dualarımızı samimiyetle yükseltelim. Birbirimiz için hayır ve güzellikler dileyelim. Toplum olarak birbirimize sevgiyle yaklaşalım, kucaklaşalım ve hep beraber hoşgörü ile dolu bir geleceğe uzanalım. Dualarımızın, hayırlarımızın ve güzel niyetlerimizin kabul olması temennisiyle, Regaip Kandilinizi en içten duygularımla kutlarım. Yüce Yaradan’dan saadet dolu bir yıl geçirmenizi dilerim.”

regaib2