Merkezefendi’de 31 Mart seçimleri öncesi kartların yeniden karılmasına neden olan genç siyasetçi Ekrem Başer, projeleri kadar hem söylemleri hem de ziyaretleriyle de gündemde. Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Başer, adeta parti rozetini çıkararak başlattığı seçim çalışmalarında ulaşabildiği her kesim, çalabildiği tüm kapıları çalıyor, seçilmesi halinde kimseye ayrım gözetmeden tüm Merkezefendilinin belediye başkanı olacağını anlatmaya çalışıyor.

CHP'li Başkan Hayla’dan, Gece Yarısı Canlı Yayında Borç İsyanı CHP'li Başkan Hayla’dan, Gece Yarısı Canlı Yayında Borç İsyanı

Şeniz Doğan’dan Ali Marım’a rakip siyasi partilerin kritik isimlerine gitmekten dahi çekinmeyen AK Partili Aday Ekrem Başer, belediye başkanlığı döneminde Merkezefendi’deki 50 mahallenin tümüne, ilçedeki 340 bin nüfusun hepsine eşit ve adil hizmet götüreceği sözünü veriyor.

TÜM KAPILARI ÇALIYOR

Doğusundan batısına ilçedeki tüm hemşeri dernekleri, farklı siyasi ve kültürel yapılar, sivil toplum örgütleri ve meslek odaları, sağcısı, solcusu ilçe ve il siyasetinin kanaat önderleri dahil olmak üzere herkese dokunan, temas eden Başer’in adalet ve eşitlik temelli duruşu dikkat çekiyor. Alışılagelmişin dışındaki siyasi üslubu, yaptıkları ve sözleriyle pek çok kesimin beğenesini kazanan Ekrem Başer, göreve geldikten sonra da kimsenin kendisinden ayrım beklememesine vurgu yapıyor.

ÇOK NET KONUŞTU!

Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan gezilerinden birinde, Vanlılar Derneği buluşmasında da bu hassasiyetine vurgu yapan genç siyasetçi Ekrem Başer net konuştu. “Merkezefendi’de 340 bin hemşerimiz yaşıyor. 340 bin hemşerimize biz istisnasız tamamına adalet ve eşitlik ilkesiyle hizmet edeceğiz. 340 bin hemşerimiz bizim için birdir diyen Başer, “Hiçbir ayrım gözetmeksizin adalet ve eşitlik ilkesiyle birlikte Merkezefendi’nin 50 mahallesindeki bütün hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Gayemiz bu” dedi.
Baserden Ezber Bozan Ziyaretler 4Baserden Ezber Bozan Ziyaretler 1Baserden Ezber Bozan Ziyaretler 2Baserden Ezber Bozan Ziyaretler 3Baserden Ezber Bozan Ziyaretler