Baklan’da Beyelli Kültür Merkezi Yükseliyor

Denizli'nin Baklan ilçesi Beyelli Mahallesi’nde inşaatı devam eden Beyelli Kültür Merkezi’nin ana gövdesini oluşturan çelik konstrüksiyonları tamamlandı.

BAKLAN 20.11.2018, 16:32
Baklan’da Beyelli Kültür Merkezi Yükseliyor
banner1665

Haberdenizli.com

Denizli'nin Baklan ilçesi Beyelli mahallesinde Baklan Belediyesi tarafından inşaatına başlanan ve Beyelili İşadamı Selahattin Çınar’ın destek ve katılım sağladığı Beyelli Kültür Merkezi’nde ana yapı tamamlandı.

Baklan’da Beyelli Kültür Merkezi Yükseliyor

800 m² kapalı alanıyla bölgenin ve Baklan’ın en büyük kültür merkezlerinden biri olacak olan Beyelli Kültür Merkezi yapımıyla birlikten Baklan’a modern bir yapı kazandırılmış olacak. Beyelli Kültür Merkezi inşaatının tamamlanmasıyla toplantı, tiyatro, sergi, kurs, atölye, konferans, düğün, mevlit gibi etkinliklerin gerçekleşeceği salon eksikliğini de karşılamış olacak.

Baklan’da Beyelli Kültür Merkezi Yükseliyor 

Baklan’da önemli projeleri gerçekleştirdiklerini belirten Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Dünden bugüne Baklan merkez ilçe ve mahallelerimizde yapılması gereken ne ise onu yapmanın ve gerçekleştirmenin gayreti ve çabası içerisinde olduk. Baklan değiş ve gelişi. İlçemiz daha da güzel olacaktır. Kültür merkezimizin yapımında destekleri bulunan, aynı mahallemizde doğup büyüyen ve Denizli işadamlarından olan Selahattin Çınar kardeşimize teşekkür ediyoruz. Merkezimizin tamamlanmasıyla gençlerimizin nişan-düğün etkinliklerinin, halkımızın mevlit törenlerinin, çocuklarımızın sünnet merasimlerinin, Ramazan ayında iftar yemeklerinin, kurumların eğitim ve toplantılarının rahatlıkla yapılabileceği kültür merkezlerine sahip olacak. İlçemiz için, mahallelerimiz için, halkımızın için verdiğimiz hizmetlerde yanımızda olan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Baklan’da yaşam daha güzel olacak” ifadelerini kullandı.
Baklan’da Beyelli Kültür Merkezi Yükseliyor

Yorumlar (0)