YAĞCILARDA İNDİLER...KELEPÇEYİ YEDİLER

İki kişinin içinde bulunduğu şüpheli bir kamyonu izlemeye alan Denizli polisi,büyük bir dolandırıcılık olayını ortaya çıkardı. Üzerinde 18 litrelik 500 teneke ayçiçeği yağı yüklü kamyondaki malın Gaziantep'ten dolandırılarak Denizli'ye getirildiği belirlendi. Olayla ilgili 4 kişi yakalanırken, aynı ekibin iki ayrı ilde de kısa zaman önce yine ayçiçek yağı dolandırıcılığı yaptığı ortaya çıktı.

ASAYİŞ 26.01.2015, 16:45 26.01.2015, 16:47
YAĞCILARDA İNDİLER...KELEPÇEYİ YEDİLER
Geçen gün gece yarısı Denizli Polisi, içinde 2 kişinin bulunduğu kamyonu şüpheli bulunarak takibe aldı. Sümer  Mahallesi'nde durdurulan kamyonda 35 bin TL değerinde 18 litrelik 500 teneke Ayçiçek yağı bulunduğu tespit edildi. Araçtaki 2 kişinin şüpheli hareketleri nedeniyle sorgulayan polis, araçtaki yüklü malın Gaziantep'ten dolandırılarak Denizli'ye getirdiğini tespit etti. 
Yakalanan şüphelilerle birlikte hareket eden ve olay yerinden araç ile kaçan diğer  2 şüphelinin de peşine düşen polis, onları da Afyonkarahisar'da  yakalanmalarını sağlanarak Denizli'ye getirdi. Malları dolandırılarak elinden alınan mağdura ise, polis  ona ait 500 teneke Ayçiçek yağı teslim etti. Aynı grubun 27 Aralık 2014'de Afyon Dazkırı'da ve 13 Ocak'ta Antalya'da Ayçiçek yağı dolandırıcılık olayları gerçekleştirdikleri tespit etti. 


Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)