Kahreden İntihar

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde duyulan silah sesi bir can aldı. 1 yıldan bu yana yakalandığı kanserle mücade eden Yıldıray Can'ın MHP Güney İlçe Yönetim Kurulu üyesi oluduğu belirtildi.

Kahreden İntihar
Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Değirmenönü Mahallesi’nde duyulan silah sesi bir can aldı. İddiaya göre, 55 yaşında ve evli ve 4 çocuk babası Yıldıray Can, ikamet ettiği evde başına 1 el ateş ederek intihar etti ve yaşamına son verdi.

Gecenin karanlığında duyulan1 el silah sesi ve ardından acı bağrışmalar sonucu mahalle sakinleri kendini sokağa attı ve Yıldıray Can’ın oturduğu apartmana gelen vatandaşlar acı haberi duydu. Hemen sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Can’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirtti. Sağlık ekipleri olay yerinden hiç ayılmayarak yaşanan olay sonrası fenalaşan acılı aileye ve vatandaşlara da müdahale de bulundu.

MHP'nin Güney İlçe Yönetim Kurulu'nda 3 dönemden bu yana görev yapan Yıldıray Can'a 1 yıl önce kanser teşhisi konduğu, üç kez ameliyat olmasına rağmen tedaviye cevap alınamayınca bunalıma girip yaşamına son verdiği ifade edildi. Polis soruşturma başlattı. 
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2016, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER