banner1348

Hırsızlar Hızını Alamadı 3 Eve Girdi

Denizli'nin Serinhisar İlçesi’nde mahalle muhtarı'nın da dahil olduğu üç ayrı eve girerek para ve değerli eşyalar çalan hırsız veya hırsızlar kayıplara karıştı.

Hırsızlar Hızını Alamadı 3 Eve Girdi
banner1336
Edinilen bilgilere göre, Denizli'nin Serinhisar İlçesi'nde aile üyelerinin derin uykuda olduğu saatlerde üç ayrı eve giren kimliği belirsiz kişiler tarafından, hafif pahada ağır kıymetli eşyalarla birlikte kayıplara karıştılar.

Serinhisar’da meydana gelen olayda, açık bırakılan balkon kapısından girdikleri tespit edilen hırsızların ilk kurbanı olan Aşağı Mahalle Adnan Menderes Bulvarında ikamet eden E.G. (53) ve oğlu M.G. (28) sabah uyandıklarında tüm eşyalarının salonda olduğunu gördüler.

Ortalama 1500 TL civarında nakit para ile M.G.’nin cüzdanını götüren hırsızlar içinde Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ve çeşitli bankalara ait kartlarla birlikte kaçtılar.

Daha sonra güzergah değiştiren hırsızlar aynı gece yine aynı yöntemle Serinhisar Pınarcık mahallesi Kanarya sokakta ikamet eden mahalle muhtarı C.D.’nin evine girdiler.

Bir adet çeyrek altın, yüzük ve küpeden oluşan ziynet eşyalarını alan hırsızlar uykuda olan aile üyelerinin uyanmasına fırsat vermeden hızla kayıplara karıştıkları belirtildi.

Kaynak: Acıpayam Gazetesi

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER