Eğlence mekanında kaçak içki

Denizli’de belirlenen adreslere yapılan baskınlarda çok sayıda satışışı yasak elektronik sigara, kaçak parfüm, kaçak saat, bandrolsüz içki, ve cinsel içerikli ilaç ele geçirildi. Bir eğlence mekanına baskın düzenleyen ekipler kaçak içkilere el koydu.

ASAYİŞ 03.10.2017, 11:48 03.10.2017, 11:52
Eğlence mekanında kaçak içki

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, edindiği istihbari bilgiler sonucu çok sayıda adrese baskın düzenledi. 

 ELEKTRONİK SİGARA VE PARFÜM ELE GEÇİRİLDİ

Denizli İl merkezinde bulunan iki ayrı adreste arama yapan KOM şube ekipleri yapılan aramalarda  kaçak elektronik sigara, elektronik sigara likiti ve elektronik sigara likiti üretiminde kullanılan aparatlar olmak üzere toplam 1306 adet kaçak eşya el koydu. 

Yine görevli ekiplerce yürütülen üç ayrı çalışma neticesinde kaçak yollarla getirilerek piyasaya satışa sunulan değişik markalarda 134 adet kaçak kol saati ve farklı markalarda 1043 adet kaçak parfüm bulunarak el konuldu.

EĞLENCE MEKANLARINDA KAÇAK İÇKİ

Denizli’de  kaçak içki satışı yaptığı tespit edilen kişileri takip eden KOM ekipleri, bu kişilerin eğlence mekanlarına içki satışı yaptığını öğrendi. Şüpheli kişiler eğlence mekanlarına içki götürüdüğü sırada baskın düzenleyen ekipler, şüphelileri suçüstü yakaladı. Şüphelilerin içki muhafaza ettiği depoyu tespit eden ekipler, Yapılan aramalar neticesinde 149 şişe kaçak alkol ve 44 adet cinsel içerikli ürün ele geçirdi. 

Yakalanan 6 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

Yorumlar (0)