Denizli'de Tekstil fabrikasına uzun namlulu silahla saldırı

Denizli’de bir tekstil fabrikasına akşam saatlerinde kimliği belirsiz şahıslar tarafından uzun namlulu silahla saldırı düzenlendi. Saldırı sırasında içeride kimsenin olmaması olası faciayı önledi.

ASAYİŞ 25.11.2020, 08:50 25.11.2020, 09:36

Olay, Pamukkale ilçesi Kale mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişiler araçla gelip uzun namlulu silahla saldırı düzenledi. 5 el ateş edilen saldırıda iş yerinin birçok camına kurşun ve saçmaları isabet etti. Olayın ardından güvenlik kulübesinde bulunan güvenlikçi durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek saldırıyı gerçekleştiren kişilerin kimliklerini tespit etmeye çalıştı. Fabrikanın kapalı olması sebebiyle olayda yaralanan olmazken, ekipler tarafından gerçekleştirilen incelemeler sonrası, saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldı. Güvenlik görevlisi ise ilk başta ateş seslerini duyduğunu ve şahısların saldırıdan sonra hızlıca olay yerinden ayrıldığını belirtti.

Kaynak: İHA - DENİZLİ
Yorumlar (1)
Ali ağır 9 ay önce
Şu güvenlik sistemi kadar saçma bişey yok adamın silahını özel kanun icad edip almışsın..nasil bi çelişki silahı olmayan koruna işi.bu dünya nın neresinde var..adam elinde tek tüfek le gelse dükkanı başına yıksa bişey yapamayacaksın ve orada güvenlik koruma işi yapacaksın.. yada yaptırılacak...resmen suçlunun insafına insanları teslim etmek.. 2004 te çıkartılan şüpheli kanunu hâlâ iyi bisey miş gibi emniyet mektupları iyi ve yerinde kanun ve kararmış gibi görüyor.. ya..kısaca o kanunu çıkartanların çoğu şuan görevden alınmış atılmış.. oldugunuda bilmiyormu.2015 khk ler le.. dünya da hergun güvenlik önem kazanıyor bizde opasivize ediliyor.. çeteleri konrol için çıkarıldı 5188 denen kanun densede o zaman kayıtlar devlete kiler degilmiydi.. adamlarım sülalesini kayıt altına almışsın 3 kişiye bir silah ruhsatı vermişsin nasi oluyorsa bu... vitrin mankeni çevirdiler insanları emniyetin ve asker emeklisinin gelir ve eğlence si..bekci,polis,günah keçisi işine ne gelirse o an.o güv..