banner1029

Denizli’de eski koca dehşeti: Karısını, Kızını ve Kendini Vurdu

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde Ayrı yaşadığı  eşi Ayşe Ş.’nin bir başkasıyla ilişki yaşadığını öne süren Oktay Ş.(42) eski eşini ve kızı Nurdan Ş.’yi (14) silahla kafasından vurduktan sonra intihar etmeye kalkıştı. Olayda Ayşe Ş. Ve Oktay Ş. Ağır yaralanırken 14 yaşındaki kız hayatını kaybetti.

Denizli’de eski koca dehşeti: Karısını, Kızını ve Kendini Vurdu

HABERDENİZLİ.COM

Olay bu sabah Denizli’nin Sarayköy ilçesi,Cumhuriyet mahallesinde yaşandı. Bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrı yaşamaya başlayan ve boşanma davaları süren Oktay Ş. (42) ve Ayşe Ş’nin (40) Rabia, Gülsüm ve Nurdan isminde  3 kızı bulunuyordu. Çiftin ayrılmasıyla beraber  Rabia ve Gülsüm baba Oktay Ş. İle yaşamaya başlarken Nurdan Ş ise annesi Ayşe Ş. İle yaşamaya başladı.

Boşanma sürecinde olduğu eşinin bir başkasıyla ilişki yaşadığı şeklinde duyum alan Oktay Ş. Bu sabah eski eşi ve kızının çalıştıurdığı bakkal dükkanına gitti.  Çift arasında çıkan kavga bir süre sonra büyüyünce kavgaya çiftin büyük kızı Nurdan Ş.’de karıştı.  Karısının kendinden boşanmadan bir başkasıyla ilişki yaşamasına  sindiremeyen Oktay Ş.  Yanında getirdiği silahla ilk önce karısı Ayşe Ş’ye sonra kızı Nurdan Ş.’ye ateş ettikten sonra silahı karnına  sıkarak intihar etmeye kalkıştı.

Bakkaldan silah seslerini duyan komşular hemen eve koştu ve durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Ayşe Ş ve Oktay Ş’yi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırdı. 14 yaşındaki Nurdan Ş ise olay yerinde hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243