Denizli'ye Midesinde 19 Paket Uyuşturucu Sokmaya Çalıştı Yakayı Ele Verdi

Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İran’dan Denizli'ye midesinde 19 paketle uyuşturucu madde sevk eden bir şahıs yakalandı.

ASAYİŞ 02.05.2019, 09:54
Denizli'ye Midesinde 19 Paket Uyuşturucu Sokmaya Çalıştı Yakayı Ele Verdi

HABERDENİZLİ.COM

Narkotik ekiplerince yabancı uyruklu bir şahsın İran’dan Denizli'ye yutmak sureti ile uyuşturucu madde getireceği şeklinde istihbarı bilgiler elde edilmesi üzerine yürütülen çalışmalarda havayolu ile İran’dan Denizli'ye uyuşturucu madde getiren şahıs beraberindeki 36 adet methadone hap ile yakalandı.

Rahatsızlanan şahsın Denizli'de Pamukkale Üniversitesi’nde muayene ve tetkikleri yaptırılması ile çekilen radyoloji görüntülerinde mide ve bağırsak kısmında yabancı cisim tespit edildi. Hayati tehlikesi bulunan şahıs aynı gün ameliyata alındı. Pamukkale Üniversitesinde gerçekleştirilen ameliyat neticesinde şahsın mide ve bağırsak kısmından 13 paket halinde 47 gram Metamfetamin Maddesi ve 6 Paket halinde 21 gram Eroin Maddesi çıkartıldı.

Tedavi sürecisinin bitiminde adli mercilere sevk edilen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

denizli-narkotik

denizli narko

denizli narko

Yorumlar (0)