Denizli'de Torbacı Operasyonu

Denizli’de yapılan bir ihbarı değerlendiren Narkotik Polisi, torbacı olduğundan şüphelenilen bir kişiyi uzun süre takip ettikten sonra filmleri aratmayan bir operasyon ile gözaltına aldı.

Denizli'de Torbacı Operasyonu

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri tarafından, torbacı olduğundan şüphelenilen bir kişiyi uzun süre takip ettikten sonra filmleri aratmayan bir operasyon ile gözaltına aldı.

Olay dün gece saatlerinde il merkezinde yaşandı. Bir muhbirden gelen ihbarı değerlendiren Narkotik Polisi, 45 yaşlarında olduğu öğrenilen bir erkeği takibe aldı. Uzun süre sivil ekipler tarafından takibi yapılan şüpheli daha sonra taksiye binerek Atalar Mahallesi’ne gitti. Zanlıyı yolda da takip eden polis, bir süre sonra durumdan şüphelenen torbacının elindeki uyuşturucuları atabileceğini göz önüne alarak operasyonun düğmesine bastı.

Taksinin önünü kesen ekipler, yaya olarak kaçmaya başlayan şüphelinin peşinden giderek 928 Sokak üzerinde şüpheliyi yakaladı. Polis daha sonra zanlının attığı uyuşturucuları bulmak çevrede çalışma başlattı. Kısa sürede etrafa saçılan uyuşturucu maddeyi toplayan ekipler, zanlıyı da gözaltına alarak emniyete götürdü.

Filmleri aratmayan operasyona vatandaşlar da destek verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243