Denizli'de Kayıp Kız İçin Ekipler Seferber Oldu

Denizli’ye bağlı Merkezefendi ilçesinde yaşayan 18 yaşındaki engelli kız, dün kayboldu. Ailesi kayıp ihbarında bulundu. Jandarma ve arama kurtarma ekipleri çalışmaya başladı.

ASAYİŞ 28.11.2020, 09:32 28.11.2020, 10:53
Denizli'de Kayıp Kız İçin Ekipler Seferber Oldu

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde ikamet eden 18 yaşındaki engelli genç kız, öğleden sonra kendisinden haber alınamaması üzerine, ailesi ihbarda bulundu. Jandarma ve arama kurtarma ekipleri çalışmaya başladı.

Olay, Altındere Mahallesinde ailesiyle birlikta yaşayan 18 yaşındaki engelli genç kız Yasemin Küçük'ün, evden Cuma günü 16.00 sıralarında çıktığı öğrenildi. Ailesi genç kızdan haber alamaması üzerine ihbarda bulundu.

İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri bölgede çalışırken, Jandarma ekipleri çevrede arama çalışmalarına başladı.

EKİPLER SEFERBER OLDU

Aile, arama kurtarma ekiplerinden yardım istemesi üzerine bölgeye Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) 4 kişilik ekiple çalışmalarına başladı. Denizli’de bulunan diğer arama kurtarma ekipleri, TRAC Denizli Şubesi 4 kişi, AKUT 8, DAK 10 ve İHH ekipleri ise 11 kişi ile çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Öte yandan, 18 yaşındaki Yasemin Küçük’ün en son Göveçlik Mahallesi yakınlarında görüldüğü ve kent merkezine doğru ilerlediği belirtildi. Küçük’ün üzerinde siyah bir mont, sırtında lacivert bir sırt çantasının bulunduğu ve beyaz renkte eşarbının bulunduğu belirtildi.

Kaynak: İHA - DENİZLİ
Yorumlar (0)