Denizli'de Dolandırıcılara Dikkat!

Denizli'de dolandırıcılar Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürünün adını kullanarak iş adamı, hayırsever ve esnafları dolandırmaya çalışıyor.

ASAYİŞ 24.08.2020, 14:17 24.08.2020, 14:22
Denizli'de Dolandırıcılara Dikkat!

HABERDENİZLİ.COM

Son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından Denizli'de Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak; iş insanları ve hayırsever vatandaşlarımızın ev, iş veya cep telefonlarından arandıkları, tekerlekli sandalye ve buna benzer maddi yardım talep ederek dolandırıcılık teşebbüslerinde bulundukları tespit edildi.

Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşların, iş insanlarının ve esnaftan; telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamakta olduğu belirtildi.

Denizli Valiliği ve herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon ve benzeri yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesini, tedbir amaçlı olarak da böyle bir durumla karşılaşan vatandaşların Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığı'na ihbarda bulunulması önemle rica olunduğu söylendi.

Yorumlar (0)