Barışmak için gitti kayınpederi vurdu

Denizli'de barışmak için giden damada eşinin babası tarafından silah ile ateş açıldı. Damat hastaneye kaldırılırken kayınbaba ise gözaltına alındı.

Barışmak için gitti kayınpederi vurdu

HABERDENİZLİ.COM

Olay, saat 20.00 sıralarında Merkezefendi ilçesi Dokuzkavaklar mahallesinde yaşandı.

Bir süredir eşiyle küs olan koca, eşiyle barışmak için kayınpederinin oturduğu mahalleye gitti. Barışma umuduyla tıraş olan damat, kayınbabasıyla tartışmaya başladı.

Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşünce kayınbaba damadın gitmesi için yanındaki silahla önce havaya ateş açtı. Damat gitmemekte ısrar edince silahı damada çevirerek 2 el ateş açtı.

Kanlar içinde yere yığılan damada orada bulunan vatandaşlar yardıma koştu.

Olay yerine sağlık ekipleri ve polis ekipleri çağrıldı. Polis ekipleri olaya karışan kayınpederi gözaltına alırken yaralı damat ise sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Şimşek
Mehmet Şimşek - 12 ay Önce

Doğrusunu bilmesek yalanınıza inanıcaz. Zaten doğru lanse etseydiniz şaşardım.

Ahmet
Ahmet - 12 ay Önce

Nasıl haber yapıyorsunuz adam bıçakla kayınpederinin üzerine yurumus ondan sonra havaya sıkmış en son sıkmış artik

İbrahim yıldırım
İbrahim yıldırım - 11 ay Önce

Ahmet senin ananı s.....m dese sen ne yapardın barışmak üzereyken o adam tüfeği 8 tane şaçma fişekleri doldurmuş hazır da bekliyormuş karşı komşusu tüfek balkondaydı diyor damadı geldi 2 el havaya ateş açtı damat giderken arabasına arkadan sıkıyor ve hala küfür ederek arabaya binip gitmek isterken arkadan sıkıyor sen napardın amat

SIRADAKİ HABER
banner1243