Antikacılar
Geçmişin izlerini günümüze kadar getiren yerlerin başında Sancak Antika geliyor. Burada her döneme ait anıları hatırlatan ürünleri rahatlıkla bulma imkanınız var.

Antikacılar Sokağı
Aradığınız herhangi bir antika eşyayı Kadıköy Antikacılar Sokağı içerisinde yer alan firmalar üzerinden temin edebilirsiniz. Kadıköy’ün meşhur antika alanlar antikacılar sokağı içerisinde birbirinden farklı ve köklü firmalar bulunmaktadır. Yolunuz düşerse mutlaka bu sokağı gezip eski ürünleri incelemelisiniz. Bunu bir arkadaşınızı da yanınıza alıp yapabilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla üzerine uzun uzun konuşmalar yapacağınız bir sürü konu edinmiş olursunuz.

Bu sokak içerisinde elinizde kahveniz ile gezerken vitrinlerde hepsi bir döneme ışık tutmuş olan harika ürünleri göreceksiniz. Nitekim birçok antika dükkanı sahibi de bu vitrinler sayesinde yeni müşteriler edindiğini aktarıyor.
Kadıköy Sancak Antika ile esk ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz.

iPhone Emoji Kopyalama Nasıl Yapılır? iPhone Emoji Kopyalama Nasıl Yapılır?

Antika Alanlar
İlginç ürünler ve objeleri elinde bulunduran bu yere sizde kendi ürünlerinizi getirip Antika Alım Satım Yeri avantajları ile satabilirsiniz. Diğer antika alım satım firmalarına oranla daha iyi fiyata sahipler. Bu sayede bölgenin en çok tercih ve ziyaret edilen firması olmayı başarmışlar.
https://www.antikaalanlar.co/