En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Annesi Oyaladı Kızı Çantayı Çaldı

GÜNCEL VİDEO 14.07.2018, 17:28

Denizli’de Kaleiçi esnafı olan Serap Yıldız dükkanına müşteri olarak gelen anne ve kızı tarafından soyuldu. Annesi yorgan almak için esnafı oyalarken kızı çantayı çaldı.

Olay, dün saat 12:00 sularında Kaleiçi Çarşısında yorgan satışı yapan bir işletede gerçekleşti. İşletmenin sahibi olan Serap Yıldız’ın çantası anne ve kızı tarafından çalındı.

Kaleiçi esnafı Serap Yıldız’ın iddialarına göre, "Denizli'de dün saat 12:00 sıralarında tesettürlü bir bayan dükkanına geldi. Kadına yorgan göstermek için arkama döndüm ama kızı farkedemedim. Kız bu esnada çantamı alarak dükkandan çıkmış. Yorgan alacağını söyleyen kadın ise döviz bozdurup geleceğini ve iki adet yorgan alacağını söyleyerek dükkandan çıktı. Kadının dükkandan çıkmasıyla çantama baktım ve olmadığını fark etti. Güvenlik kameralarına baktığımda yorgan alacağını söyleyen kadının arkasından bir kız çocuğunun girdiğini ve çantasını alarak kaçtığını görünce hemen polis ekiplerine haber verdim. Çantada kimlik ,kredi kartları, çeyrek altın, bir miktar para ve değerli bir güneş gözlüğüm vardı. Hırsızlardan şikayetçiyim" ifadelerini kullandı.

Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar (0)