MKYK Listesinde Denizli'den bir isim

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi dün yapıldı. Olağanüstü kongrede cevap bekleyen sorulardan biri de Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri içinde Denizli'den bir isim olup olmayacağıydı. Bu listeye Cahit Özkan girdi. 

MKYK Listesinde Denizli'den bir isim

Anayasa değişikliği sonrası merakla beklenen AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi dün yapıldı. Olağanüstü kongrede cevap bekleyen sorulardan biri de Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri içinde Denizli'den bir isim olup olmayacağıydı. Önceki dönemde Ak Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu'nun bulunduğu listeye Cahit Özkan girdi. 

MKYK üyesi listesine giren Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan sosyal medya hesabından, "AK Parti MKYK üyeliği görevi için şahsıma duyduğu güven nedeniyle öncelikle kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Şükran ve minnetlerimi sunar, parti yöneticilerimize, delegelerimize, Teşkilat mensuplarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ederim.
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın, zorlukları kolay kılsın, doğru yoldan ayırmasın, güzel ve hayırlı işler yapmayı bizlere nasip eylesin" dedi.

cahit_ozkan-denizli-milletvekili-mkyk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243