banner1029

AK Parti Denizli'de 6 İlçe başkanının isimleri belli oldu

2019 seçimleri öncesinde parti teşkilatlarını yenilemeye çalışan Ak Parti’de ilçelerdeki değişimler devam ediyor. Buna göre Denizli’de 6 ilçede daha ilçe başkanları belli oldu.

AK Parti Denizli'de 6 İlçe başkanının isimleri belli oldu
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de Ak Parti ilçe teşkilatlarındaki seçimler devam ediyor. 26 Ağustos’tan bu yana devam eden seçimler kapsamında şimdiye kadar 8 ilçede seçimler gerçekleşti. Bu ilçelerden Honaz, Çivril ve Serinhisar’da yeni adaylar başkan olurken, Tavas, Kale, Acıpayam, Çameli ve Babadağ’da mevcut başkanlar güven tazeledi.

17 ilçesi bulunan Denizli’de geri kalan 9 ilçe için takvim ise işlemeye devam ediyor. Ak Parti Genel Merkezi ile istişarelere devam eden İl Başkanı Necip Filiz, 6 ilçede daha başkan adaylarının belirlendiğini açıkladı. Filiz’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre, son 3 seçimdir kaybedilen Çal’da Ahmet Kocagöz’ün yerine Yüksel Yılmaz, Baklan’da Kamil Yapsu’nun yerine M. Emin Giral, Beyağaç’ta Durali Supçin’in yerine Mustafa Tekin, Bekilli’de Halil Karagöz’ün yerine Abdurrahman Akdoğan, Güney’de Süleyman Tombal’ın yerine Celal Özbilen ve Sarayköy’de Mevlüt Arık’ın yerine Volkan Gezen ilçe başkanlığına seçilecek.

Geri kalan Pamukkale, Merkezefendi, Buldan, Çardak ve Bozkurt ilçeleri için ise istişareler devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241