AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, geçtiğimiz haftalarda Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanlığı görevine seçilen Selim Kasapoğlu ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Başkan Güngör Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Güngör ziyaretinde, DSO Başkanı Kasapoğlu ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak “ DSO’nun yeni dönemde önemli projeleri hayata geçireceğine ve Ege Bölgesi’nin ekonomi ve sanayi alanında önemli merkezlerinden biri olan Denizli’de büyük projelere imza atacağına inancımız tam” dedi.

Yeni dönemde hizmet bayrağını devralan Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Güngör “ Denizli Sanayi Odası’nın yeni dönemde heyecan ve enerjilerine tanıklık ettik.  Denizli Sanayi Odası’nın, Denizli’yi büyütmek ve Ege Bölgesi’nin devi haline getirmek için büyük bir heyecanla çalışmalarına devam ettiklerini gördük. AK Parti iktidarı olarak bizler yıllardır biriken sorunları çözerken sanayicimizi asla unutmadık. Sanayicilerimize gerekli yatırımların altyapısını oluşturmaya ve üretim için gereken bütün desteği vermeye devam ediyoruz. İktidar olarak ülkemizde sanayicilerimiz için her türlü kolaylığı sağlamaya devam ediyoruz.  Bundan sonraki süreçlerde de sanayicilerimize destek vermeye devam edeceğiz.  Denizli ekonomisine ve ülkemize değer katmaya hız kesmeden devam ediyoruz.  Denizli’nin ülkemizde sanayi üssü olma hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 20 yıldır olduğu gibi bundan sonra ki süreçlerde de üreticimizin, emekçimizin ve sanayicimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Denizli’de üreterek büyüyeceğimize olan inancımız tam” şeklinde konuştu.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Güngör, “Denizli’de genç ekip ile önemli projelere imza atılacağına inancımız tam.  Sanayinin kalbi olan Denizli Sanayi Odası Başkanlığı görevine getirilen Selim Kasapoğlu ve yönetimine can-ı gönülden teşekkür ve tebrik ediyorum. Yeni dönemde Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu’na ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.