Çivril Belediyesi Kız Voleybol takımı antrenörü kız arkadaşına Akdağ zirvesinde evlilik teklifi yaptı. Teklif olumlu yanıt bulurken çifti ilk tebrik edenler yürüyüşe katılanlar ve teklife şahitlik edenler oldu.

Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Pamukkale Üniversitesinin Amatör Spor Haftası dolayısıyla düzenlemiş olduğu ‘Akdağ Zirve Yürüyüşü’ etkinliğinde Belediye Kız Voleybol takımı antrenörü Musa Yoldaş, 2446 metre yüksekliğinde kız arkadaşına evlenme teklif etti.

Aydem Yönetim Kurulu Başkanı Saldanlı; "Enerji sektörü çok kritik bir noktaya geldi" Aydem Yönetim Kurulu Başkanı Saldanlı; "Enerji sektörü çok kritik bir noktaya geldi"

Bir yıl önce Çivril Belediyesi Kız Voleybol takımının teknik sorumlusu olarak görev yapmaya başlayan Voleybol antrenörü Musa Yoldaş Akdağ’ın zirvesinde kız arkadaşı Plates antrenörü Meltem Atak’a açtığı pankartla evlilik teklifinde bulundu. Meltem Atak sevgilisi Musa Yoldaş’ın teklifine olumlu yanıt verdi. Yoldaş yanında getirdiği tek taş yüzüğünü Atak’ın parmağına takıp evliliğin ilk adımını zirvede atmış oldu.