Denizli'de düzenlenecek olan Uluslararası Gastronomi Yemek Yarışması ve Barbekü Festivali'ne 35 ülkeden ünlü şefler katılacak. 

Uşak Arkeoloji Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir? Uşak Arkeoloji Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Denizli Turizm Cenneti Programı ile Denizli Valiliği, Denizli Kültür Turizm Müdürlüğü, Denizli Pamukkale Kaymakamlığı, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Üniversitesi, Pamukkale Belediyesi ve Denizli Genç Aşçılar Derneği işbirliğiyle düzenlenen festival 4-6 Kasım tarihleri arası vatandaşın ziyaretine açık olacak. 

BARBEKÜ FESTİVALİ KOCA ÇUKURDA

7 Kasım'da yapılacak olan Türkiye'de ve Denizli ilinde Uluslararası Barbekü Festivali Pamukkale Hierapolis Koca Çukur alanında yapılacak.

Denizli Genç Aşçılar Derneği başkanı Süleyman Kursak, "Uluslararası Gastronomi Yemek Yarışması, Barbekü Festivali düzenliyoruz. Festivale 35 ülkeden 40'ın üzerinde ünlü jüri katılacak. Dünya Aşçılar Chefler federasyonu WACS ve Michelin yıldızlı şeflerle beraber 4-6 Kasım tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi Göl Bahçe alanı yapılacak olan Yarışma ve ünlü şeflerimiz tadım günü de düzenlenecek. Barbekü festivalimiz 7 Kasım tarihinde Pamukkale Koca Çukur'da yapılacak.  Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir." ifadesinde bulundu.

WhatsApp Image 2022-10-25 at 12.01.13

WhatsApp Image 2022-10-25 at 14.34.48