The Girls I’ve Been filmi Güzel mi?

Kariyeri açısından iyi adımlar atmaya devam eden Mille Bobby Brown, son olarak The Girls I’ve Been izle adlı yapım kapsamında kendini gösterebilecek.

YAŞAM 30.08.2020, 22:16
The Girls I’ve Been filmi Güzel mi?

Neftlix platformunda yayınlanacak olan The Girls I’ve Been adlı filmin kadrosu da şekillenmeye başlıyor. The Girls I’ve Been adlı filmin başrolü olarak Millie Bobby Brown ismi netleşti. The Girls I’ve Been izle filmi kapsamında bu isimle beraber, daha etkili bir sinema projesini görebilmek mümkün olabilecek. 720pizle Tess Sharpe’ın aynı isimde olan romanından uyarlanan bu filmde genç bir dolandırıcıya da hayat vereceği ifade ediliyor.

The Girls I’ve Been film izle öncesinde Stranger Things adlı bir diğer Netflix yapımıyla tanınan Millie Bobby Brown, sonrasında da Godzilla King of Monsters adlı filmde yer almıştı. Kariyeri açısından iyi adımlar atmaya devam eden Mille Bobby Brown, son olarak The Girls I’ve Been izle adlı yapım kapsamında kendini gösterebilecek.

Millie Bobby Brown, Tess Sharpe’ın aynı isimde olan eserinden uyarlanması da dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Başarılı genç oyuncu aynı zamanda da başrolünü üstlendiği bu yapımın yapımcılarından bir tanesi olarak da görülüyor. Yapımcı olarak dikkat çeken bir diğer isim de Jason Bateman olarak belirtiliyor.

Brown, The Girls I’ve Been adlı film içerisinde annesiyle aynı işi yaparak, insanları kandırma yolunu izliyor. Nora O’Malley karakterine hayat verecek olan Millie Bobby Brown, bankada olduğu esnada soyguncular tarafından rehin alınacak ve hiç beklemediği olaylar örgüsünde de kendini gösterecek.

Netflix ile yaygın olarak çalışan Millie Bobby Brown’un yanı sıra The Girls I’ve Been filmi hakkında pek fazla detaya ve yerli film izle yer verilmiyor. Filmin çekimlerinin ne zaman başlanacağı hakkında da net bir bilgi verilmiyor. Öte yandan Stranger Things’in yeni sezonunun başlamasına yakın zaman kalmasından ötürü de bu filmin ilerleyen tarihlerde çekileceği ifade ediliyor.

Yorumlar (0)