SAM-ET'te Ramazan Boyunca Dana Kıyma 75 Lira

Ramazan ayı dolayısıyla Denizli halkına müjdeli haber SAM-ET Et ve Et Ürünleri Satış Ofisinden geldi. Çınar Yeni Cami arkasında faaliyet gösteren firma, Ramazan ayı boyunca Denizli halkı et ve et ürünlerine ‘Rahatça ulaşabilsin’ diye önemli indirimler uyguladı.

YAŞAM 02.04.2022, 09:02
SAM-ET'te Ramazan Boyunca Dana Kıyma 75 Lira

Ramazan ayı dolayısıyla Denizli halkına müjdeli haber SAM-ET Et ve Et Ürünleri Satış Ofisinden geldi. Çınar Yeni Cami arkasında faaliyet gösteren firma, Ramazan ayı boyunca Denizli halkı et ve et ürünlerine ‘Rahatça ulaşabilsin’ diye önemli indirimler uyguladı. Firma, Oruç ayı boyunca dana kıyma kilogram fiyatını 75 lira olarak sabitledi. Ayrıca beğenilmeyen her ürün için iade garantisi verildi. 

Denizli’de et ve et ürünleri sektörüne önemli bir aktör daha girdi. Üreticiden tüketiciye et ve et ürünlerini sunan Keçiborlu Belediyesi Mezbahası Denizli’de SAM-ET ismiyle Delikliçınar Yeni Cami arkasında geçtiğimiz aylarda satış ofisi açtı.  Firma, kasaplar Sokağı olarak anılmaya başlanan Çınar Yeni Cami arkasında Atalar Mahallesi 884 Sokakta Denizli halkına hizmet vermeye başladı. Et ve et ürünlerinde önemli bir durak olan firma, Ramazan ayıyla ilgili de Denizli halkına müjdeli bir haber verdi.  Öyle ki, zam üstüne zammın olduğu bir dönemde Oruç ayı ile ilgili flaş bir karar alındı. Et ve et ürünlerindeki zamlara inat firma dana kıyma kilogram fiyatını 75 lirada Ramazan boyunca sabit tutacağını duyurdu. Dana kuşbaşı kilogram fiyatı 100 lira, tavukgöğsü 45 lira ve tavuk kanatta 35 liradan satılacak. 

TÜM ÜRÜNLER İADE GARANTİLİ

SAM-ET Et ve Et Ürünleri firma sahibi Sadık Sevim, Keçiborlu Belediye Mezbahasından gelecek et ve et ürünlerinin Ramazan ayı boyunca birçok kalemde maliyetine satılacağı müjdesini verdi. Sektörün bir temsilcisi olarak amaçlarının zamlara inat Ramazan ayında Denizli halkının yanında olmak olduğunu belirten Sevim, “Ayrıca ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. Eğer müşterimiz ürünü beğenmez ise, geri sorgusuz sualsiz iade edebilir. Biz Denizli halkımızı SAM-ET Et ve Et Ürünleri Satış Noktasına davet ediyoruz” dedi.  Kuruluş amaçlarının bir tanesinin de tamamen aracıları ortadan kaldırarak üreticiden, tüketiciye et ürünlerini halka ulaştırmak olduğunu belirten Sadık Sevim, “Burada uygun fiyatla; doğal, sağlıklı helal kesim ürünlerimizi, damak tadına uygun şekilde vatandaşımıza sunuyoruz” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı bulutlu