banner1348

Rotaradar.com ile Ucuza Uçak Bileti

Hayatın her alanını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde seyahat planlarımızı da kolaylıkla evlerimizden internet gücünü kullanarak yapabilmekteyiz.

Rotaradar.com ile Ucuza Uçak Bileti

Gelişen teknoloji ile birlikte artık hayatımızın her alanında kolaylıkla işlerimizi halledebilmekteyiz. Hayatın her alanını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde seyahat planlarımızı da kolaylıkla evlerimizden internet gücünü kullanarak yapabilmekteyiz. Özellikle uçak ile seyahat planı yaptığımızda karşımıza çıkan uçak arama motorları sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken en uygun uçuşu ve en ucuz biletlerini kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. İşte bu noktada karşımıza çıkan rotaradar.com size uçak bileti arama motoru olarak hizmet sunmaktadır.

Rotaradar.com nedir?

Rotaradar sağladığı imkanlar ve sunduğu yüksek kaliteli hizmet ile piyasaya 2015 yılında girmiş bir uçak arama motorudur. Yüzde yüz Türk girişimi olan site, bu alanda kurulan ilk yerli arama motoru unvanını taşımaktadır. Alanında uzman çalışanlarıyla sürekli kendini yenileyen ergonomik kullanım sunan bir sistemdir.

Ne yapılır Rotaradar.com’da?

Rotaradar.com kullanıcılara seyahat etmek istedikleri destinasyon ve tarih detaylarına göre en uygun olan uçuşları sıralayan bir girişimdir. Böylelikle kullanıcıların kendilerine en uygun uçuşu bulmalarına yardımcı olmaktadır. Sitede uçak bileti araması yapılırken kendisine entegre olan acenteler aracılığıyla kullanıcıya gerçek zamanlı sorgulama sonuçlarını sunmaktadır. Böylece kullanıcılar dünyanın farklı noktalarında yer alan birçok acente aracılığıyla farklı ve kampanyalı fiyatları karşılaştırma imkanı bulmaktadır. Arama sonuçlarını düşükten pahalıya doğru sıralayan sistemde kullanıcı isterse aktarmalı/aktarmasız, gidiş-dönüş kalkış saatleri, havayolları ve havaalanları tercihlerini de filtreleme yaparak en uygun uçuşu rahatlıkla seçebilmektedir. Bu işlemleri sistem içinde tamamen ücretsiz yapan kullanıcılar daha sonra acenteye yönlendirilip satın alma işlemini güvenli bir şekilde sonlandırmaktadır.

Seyahat Tüyoları da Rotaradar.com’da

Sizin için bilet alımınız kolaylaştıran, en uygun uçuşu, en uygun fiyatlarla sizin için bulan Rotaradar,  seyahatleriniz için size farklı hizmetlerde sunmaktadır. Seyahat etmeyi planladığınız bölgeler için gerekli bilgileri sizin için blog kısmında derlemektedir. Sürekli güncel tutulan bu yazılar size seyahatinizde yol gösterici olmaktadır. Hangi bölgede ne yenir, nereler gezilip görülmelidir, hangi mevsim neresi güzeldir gibi soruların cevabını barındıran bloglar seyahat severlerin ilgisini çekmektedir. Sizde Rotaradar.com’u kullanarak hem ucuz uçak bileti bulabilir hem de sitedeki blog yazıları ile bilgilenerek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER