Otellere Özel Oda İçi Ekipmanları

Otelde kaldığınız sürece değerli eşyaların saklanması problem teşkil ediyor.

Otellere Özel Oda İçi Ekipmanları

Otelde kaldığınız sürece değerli eşyaların saklanması problem teşkil ediyor. Değerli mücevherler, telefonlar, kredi kartları, çekler ve senetler laptop tipi kasalarda saklanmaktadır. Standart özelliklere sahip otel tipi kasalarda, değerli eşyalarınız her zaman güvende olur.

Otel Tipi Kasalarla Değerli Eşyalarınız Güvende

Otel Tipi Kasalarla Değerli Eşyalarınız Güvende

İşletme dünyasında otellerin farklı bir yeri vardır. Yıldız sayısına göre sınıflandırılan oteller, her zaman için etkili çözüm ister. Hırsızları caydıran otel tipi kasa seçenekleri oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Güvenle bütün değerli eşyalar saklanabilir. Dört ve altı haneli şifre özelliği bulunuyor. Master şifre ve CEU ile kolaylıkla açılabilir. Mobilya içerisine dübellenebilir. 11 kg ağırlığı ile taşınabilir. Duvara veya mobilyaya monte edilen bu kasalar, müşterilerin değerli eşyaları için birebir özelliklere sahiptir.

Güvenli ve Kullanışlı Kasalar Sizleri Bekliyor

Bu kasalar, olası hırsızlık olaylarına karşı müşteriye güven vermektedir. Siyah ve krem renk özelliği ile estetik özelliklere sahiptir. CE belgeli ürünlerimiz, hastane, pansiyon ve yurt gibi yerlerde de güvenle kullanılabilir.

Pratik kullanım özelliğine sahip kasalar, otel yöneticilerini sorumluluktan kurtarıyor. Telefon ve mücevher gibi eşyaların resepsiyona emanet edilmesi önlenerek sorumluluk ortadan kalkmaktadır. Her odaya bu kasalardan monte edildiği zaman müşteri güvenle eşyasını koruyabilir.

Otelinizin Zerafetini Artıracak Otel Tekstili Ürünleri

Takım özellikleriyle şık görünen bu ürünler, görsel olarak oldukça etkileyicidir. Dayanıklı olan ve rengi solmayan bu ürünler, uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Şık ve zarif el havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, bornoz, peştemal ve sıvı geçirmez alez ürünleri sizleri bekliyor. Bütün bu ürünler takım halinde alınabilir. Profesyonel tasarım özelliklerine sahip otel tekstili ürünleri, estetik tasarımı ile şık görünüm sağlıyor. Yorgan microfiber, pike, silikon yastık, çarşaf, nevresim, masa örtüsü, runner, peçete ve battaniye gibi ürünlerimizi müşterilerinize rahatlıkla sunabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayan bu ürünlerimiz, tekstil dünyasının en şık ve en zarif ürünleri arasından tercih edilmiştir.

Otellere Özel Dikilen Tekstil Ürünlerimiz Kalitelidir

Tasarım ve dekorasyon anlayışınızla uyumlu şık ürünler, göz kamaştırmaya devam ediyor. İstediğiniz kaliteli tekstil ürününü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Desen ve kumaş özellikleri bakımından kaliteli seçenekleri bir arada bulunuyor. Tasarımlarımız, özel boyutlara sahiptir. Kumaş dünyasının en şık ürünlerini sizler için bir araya getirdik. Otelinizin görkemini artıran bu ürünler, her otel için olmazsa olmazdır. Her zaman ihtiyaç olan ekipmanlardır. Pratik, kullanışlı ve kaliteli özellikleriyle işletmenizin prestiji açısından önemli bir rol sağlayacaktır. Ürünlerimizi incelemek için ilgili https://www.otelurunleri.com.tr linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER