Ofis dolabı alırken alınabilecek modeller ve ölçüleri nelerdir?

YAŞAM 24.01.2022, 16:47
Ofis dolabı alırken alınabilecek modeller ve ölçüleri nelerdir?

Ofisleri düzenleyen dosya dolapları resmi ya da özel bilgilerin yerleştirilmesinde ve saklanmasında kullanılır. Tasarım ve işlevsellik özelliklerini hassasiyetle uyguladığımız dolap stillerini, önem dereceleri değişkenlik gösteren belgelerin yer aldığı dosya ve klasör türleriniz için ürettik. Şıklığı ve ergonomiyi harmanladığımız ürün konseptlerinde ise sağlamlığa ve fonksiyonelliğe öncelik verdik. Çalışma ortamınızdaki personellerin hem zaman kaybını hem de iş yükünü minimum düzeye çeken ofis dolabı modelleri sayesinde verimlilik hedeflerinizi memnuniyete çevirmeyi amaçladık. Beklentilerinize rehberlik etmesi için hazırladığımız yazının devamında “Ofisleri düzenleyen, çözümler sunan dosya dolapları” ve özellikleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteden ve Ergonomiden Ödün Vermeyen Dosya Dolabı Modelleri

Ofis dolaplarından kartoteks dolaplarına, dosya dolaplarından kompakt arşiv dolaplarına kadar kullanışlı seçenekler hazırladık. Böylece modern, kaliteli ve fonksiyonel özelliklere sahip tasarımlara, markamızın zengin ürün yelpazesinde yer verdik. Dosya dolapları çelik malzeme kalitesinin sağladığı dayanıklılık sayesinde müşterilerimizin uzun ömürlü kullanım beklentilerini karşılar. Kurum, kuruluş, işletme, ofis gibi faaliyet alanları farklılık gösteren sektörlerde evrak karmaşasını ortadan kaldıran modellerimiz, işletme performansınızın artışına destek veren niteliktedir.

Gerek tasarım stilleri ve ebatları gerekse malzeme, aksesuar ve işçilik kaliteleriyle geliştirdiğimiz ürünler; belge niteliği taşıyan tüm materyallerin kolay ulaşılabilir olmasına imkân verir. Bu nedenle hastane, noter, maliye, adliye, okul, otel ve fabrika ortamlarında muntazam bir düzenin varlığını mümkün kılan dosya dolapları imal ettik. Dosya dolabı metal materyal temini için dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Ereğli Demir Çelik tesisleri tercih edildi. Metal dolap imalatı yapan Gökerler Çelik, DKP saclar ve metal levhalar, mühendislik hem de uzmanlık tecrübeleriyle şekillendirdi. Soğuk haddeleme teknolojisine sahip birinci sınıf ana malzemeler sayesinde kurumunuzun iş, evrak, dosya ve çeşitli materyal yoğunluğuna uygun tasarımlar geliştirdik. Gökerler’in ofis dolap modelleri sektördeki en öne çıkan metal dolap modelleridir: https://www.gokerler.com.tr/kategori/dosya-dolabi

Çalışma Mekânlarını Konforlu Alanlara Dönüştüren Dosya Dolapları

Kilitli, kilitsiz, sürgülü, raflı, geniş bölmeli, çekmeceli, kapaklı, kapaksız stilleriyle beğeni kazanan çelik ofis dosya dolabı alternatiflerini tasarlarken işlevselliğe ve şıklığa öncelik verdik. Ergonomik kullanım pratikliği taşıyan ürünlerimizin sağlam yapısı, çalışanlarınızın çalışmaları sırasında ihtiyaç duyduğu sık ve yoğun kullanıma elverişlidir. Elektrostatik toz boya uygulamalarının yanı sıra yüksek sıcaklıklarda fırınlanarak kurutulan dosya dolapları, beklentileriniz doğrultusunda dayanıklılık gösterdiği için uzun yıllar kullanılabilir. Farklı stillerde ürettiğimiz kartoteks dolabı çeşitlerimiz CD, zarflı doküman, kart formlu belge, askılı dosya gibi her çeşit bilgi ve evrakın saklanması için muntazam alanlar yaratır. Ofis ya da işletme ortamlarında çalışma masalarının yakınına konumlandırabileceğiniz modeller sayesinde personeliniz yerinden kalkmadan ve zaman kaybetmeden çalışmalarını sürdürebilir. Yerleştirildiği farklı mekânlara estetik görünümleriyle ahenk katan metal dosya dolapları, işyerlerinizin dekoratif stiliyle bütünleşir. Trend ve kontrast renk uygulamalarını tercih ettiğimiz dolap türleri arasından zevkinize hitap eden kırmızı, yeşil, turkuaz, mürdüm ve krem gibi farklı tonları seçebilirsiniz. Bilgi ve belge niteliği taşıyan her türlü dokümanın; saklanması, istiflenmesi, sıralanması, dosyalanması gibi koşulları sağlayarak ofislerinizi düzenleyen ve çözümler sunan ofis dolapları sayesinde oldukça konforlu çalışma alanları yaratabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
açık