İstanbul'da Evden Eve Nakliyat

YAŞAM 17.12.2021, 13:58
İstanbul'da Evden Eve Nakliyat
banner1749

İstanbul evden eve nakliyat olarak yıllardır taşıma sektöründe hizmet vermekteyiz firmamız sektörün ileri gelen isimlerinden bir tanesidir. Verilen hizmetimizde firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Çalışan ekip firmalar için büyük önem arz etmektedir bizler ile çalışan ekibimiz yıllardır bizimle çalışan alanında deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımız vardır. Verilen hizmette kalite çok önem taşımaktadır bizler ekipten kullanılan malzemeye kadar bu gibi hususlara son derece dikkat ediyoruz dediğimiz gibi firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Tuzcuoğlu nakliyat ile taşıma şekli şöyledir;

Öncelikle taşınmadan önce çağrı merkezimizi arayıp kaba taslak bir fiyat alıyorsunuz ve bu fiyata istinaden sizlere evin keşifini yapmak için bir ekip gönderiliyor. Bu ekip sayesinde daha sağlıklı fiyat almış oluyorsunuz. Bizler sağlıklı taşınma için ekspertiz hizmetini kesinlikle müşterimize tavsiye ediyoruz. Bununla beraber yapılacak taşınmayla ilgili detaylar konuşulur. Öncelikle taşıma günü belirlenir ve taşıyacak ekip, ambalaj son olarak da araç boyutu ayarlanır. Bunun devamın da taşıma günü günlük bir taşıma sigortası yapılır ve taşınmaya başlamadan önce müşterimize teslim edilir bununla beraber ekip taşımaya başlar ve yeni ev adresinde kurulumuyla beraber teslimatı gerçekleştirir.

İstanbul evden eve nakliyat sigortası kapsamı ise şu şekildedir; sigorta içeriği gelen ekspertiz arkadaşımızın görülen eşyaya istinaden belirlenen tutara uygun şekilde sigorta hazırlanır. Sigorta kapsamında eşyanın taşıma esnasında herhangi çizik, kırık, parça eksikliği V.B. eşyaların zararı sigorta tarafından bizzat karşılanmaktadır. Bizler Tuzcuoğlu nakliyat olarak sigortanın karşılayamadığı bir çok eşyanın mesuliyetini üstleniyoruz bunlar antika, değerli tabak, çanak V.B. eşyaların taşıma esnasındaki zararı firmamız tarafından karşılanır. Dediğimiz gibi bizler için en önemli gaye müşteri memnuniyetidir.

Tuzcuoğlu nakliyat depolama hizmetimiz hakkında sizlere kısa bilgi vermek isterim firmamız en iyi depolama alanı hizmeti olarak ödül almış nadir firmalardan biridir. Depolama alanı ve depo hizmeti olarak sektörün yön veren firmaları arasında yer almaktayız. Depolarımız son derece güvenlikli 7/24 kamera sistemi ile izlenile bilen dilediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz ileri teknoloji depolama hizmeti sunan firmalardan bir tanesidir. Depolama hizmeti içerisinde depoda kalan süre boyunca sigortalama işlemi devam etmektedir. Siz güvenle taşının diye bizler 7/24 hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

https://www.tuzcuoglunakliye.com.tr/

Yorumlar (0)