Evlerde Perde Asmak İçin Yeni Nesil Korniş Seti

Fonksiyonel biçimde tasarlanan ve hazırlanan bu ürünler, günümüzde estetik ve ekonomik açıdan da kullanıcı dostu ürünlerdir.

YAŞAM 08.01.2021, 15:16
Evlerde Perde Asmak İçin Yeni Nesil Korniş Seti
banner1749

Evlerde asılan perdeler, evleri en güzel ve canlı gösteren eşyalardan birdir. Perdeler, evlerin namahrem olan yerleri olan ev içini göstermeyi önleyen, güneş ışığından sizi gün içerisinde koruyan alanlar olmasıyla beraber perdelerinizi asarken yaşayacağınız rahatsızlığı ise gidermek için iyi bir korniş setine ihtiyacınız var demektir. Perde asmayı kolaylaştırma konusunda faydalanılabilir en iyi yol, elbette ki yeni nesil perde asma korniş setleridir.

Günümüz şartlarında işinizi kolaylaştıracağınız şekilde rahat ve güvenli bir perde asma korniş seti olarak tasarlanan, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan korniş seti Slimflex markasına ait setlerdir. Bu setler, perdelerinizi çok kolay şekilde asacağınız kadar perdelerin ortadan asılabilir olmasını sağlayan, böylelikle kollarınızın ve boynunuzun ağrımasını da önleyen şekilde bir amaca hizmet eder. Yeni nesil kornişlerle birlikte çözüm üretebilir ve farklı pencere duvar tipleriyle birlikte perdelerinizin kornişlerinin yeni nesil biçimde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel biçimde tasarlanan ve hazırlanan bu ürünler, günümüzde estetik ve ekonomik açıdan da en iyi kullanıcı dostu niteliği taşır. Perdelerinizi asarken yaşayacağınız tüm zorlukların düşünülmesi sayesinde de kolaylık açısından tasarlanan bu ürünler hem konfor hem de görünüm açısından oldukça ihtiyaç karşılar niteliktedir.

Slimflex Kolay Perde Asma Kiti

Perde asmak amacıyla kolaylık getirilen Slimflex markasının en iyi ürünleri olan perde kornişi seti, perdelerinizin pratik bir şekilde asılması ve köşelerden daracık alanlarla perde asmakla uğraşmadan, perdelerinizi isterseniz ortadan da asabilir olacağınız bir yapıda geliştirilmiştir. Daha rahat şekilde asacağınız perdelerle beraber evlerinizde daha rahat ve güvenli şekilde hareket alanı yaratmanızda da katkı sağlamaktadır.

Perde yükünü olabildiğince dengeleyen bir yapı içerisinde kornişin ortasından asarken 3 rulet sağa 3 rulet sola yön verip bu şekilde perdeler tüm yükü taşıyacak şekilde asılabilir olacaktır. Siz de böylelikle ortadan 32er rulet sağ ve sola asacağınız perde takımınızın omuz, bel ya da kol ağrılarınızla uğraşmadan rahatça takılabilir şekilde faydalanabilirsiniz.

Sağlıklı bir yapı çerçevesinde yanlış kanala perde asmak, hiçbir zaman sorun olmayacaktır. Böyle bir ihtiyaç varsa bile orta takımdan hemen perdelerinizi çıkartabilir, eksik veya takılmayan bir perde varsa direkt takabilirsiniz. İstediğiniz her an kanala takabilir, perdelerinizin tüm ruletleri takılmış şekilde kullanabilirsiniz.

Perdelerinizin kanalları değişecekse ya da birkaç perde ruleti yanlış kanaldaysa, orta takımdan çıkartarak ilgili perde kanalına taşıyacağınız gibi bunları çok basit, hiçbir şekilde perdelerin düzenini bozmadan yapabiliyorsunuz. Slimflex, siz istemediğiniz müddetçe perdelerinizin kornişten çıkmasına izin vermeyecektir.

Plastik stoplara bile gerek lamadan perde asma seti ile birlikte gelen kapaklıklar sayesinde perdeleriniz kornişten çıkmayacak, siz izin vermediğiniz müddetçe de rahatça kullanabilir olacaksınız. Bu konuda güvenerek satın alacağınız perde asma seti ile ilgili olarak kaliteli bir yapı olarak PVC ya da alüminyum tercihlerinizi yapacağınız korniş setleriyle beraber Slimflex’e güvenen ve ihtiyaçlarınızın anında oluşmasını sağlayın.

Yorumlar (0)