Avşar Çiftliği Kısa Zamanda Büyük Beğeni Topladı

Hem Perakende hem de online olarak 81 ile hizmet vermeye başlayan Avşar Çiftliği ürünleri tüketiciler tarafından kısa zamanda büyük beğeni topladı.

YAŞAM 13.11.2021, 18:29
Avşar Çiftliği Kısa Zamanda Büyük Beğeni Topladı
banner1749

Uzun yıllardır Avşar Çiftliği adında gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren şirket, ürettiği ürünleri artık vatandaşlarla da buluşturuyor. Dumlupınar mahallesinde hizmete giren Avşar Çiftliği; Afyonkarahisar halkı için artık perakende sektöründe de hizmet veriyor. 

Avşar Çiftliği Kısa Zamanda Büyük Beğeni Topladı

Hem Perakende hem de online olarak 81 ile hizmet vermeye başlayan Avşar Çiftliği ürünleri tüketiciler tarafından kısa zamanda büyük beğeni topladı. Avşar Çiftliği; hem Afyonkarahisar halkı için, hem de tüm Türkiye için avsarciftligi.com adresi üzerinden yüzde yüz dana etinden yapılmış olan ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

“Yükselen Bir Satış Grafiğimiz Var”

Avşar Çiftliği Markasını Türkiye’nin artık tanımaya başladığına dikkat çeken Avşar Çiftliği Kasabı firma sorumlusu: “Şuan da yükselen bir satış grafiğimiz var. Marka bilinirliği olarak Afyon’da tanınmışlık açısında iyi bir nokta da iken; şuan da artık Türkiye genelinde de ciddi yatırımlarımız bulunuyor. Markamızı tüm Türkiye’ye sunuyor ve tanıtıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde de Türkiye’nin sayılı et firmaları arasına gireceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim” dedi. 

“Perakende Sektörü Olarak Hizmet Vermeye Başladık”

Şubat ayından itibaren firma sorumlusu olarak görev yaptığını ifade eden Avşar Çiftliği Kasabı firma sorumlusu: “2021 yılının Şubat Ayından itibaren firma sorumlusu olarak görevime devam ediyorum. Avşar Çiftliği Kasabı olarak; 2020 yılının Aralık Ayın’dan itibaren de firma olarak Online bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Satışlarımız online olarak da devam ediyor. Artık Avşar Çiftliği markamızı perakende sektörü olarak da müşterilerimize sunmaya başladık” dedi. 

“Ürünlerimiz Yüzde Yüz Dana Etinden Yapılıyor”

Türkiye’nin 81 iline gönderim yaptıklarını aktaran Avşar Çiftliği Kasabı firma sorumlusu Hay: “2020 yılının Aralık ayından itibaren avşarçiftliği.com adresi üzerinden Türkiye’nin 81 iline ürün gönderimi sağlıyoruz. Hazır olan ambalajlı ürünlerimizi tüm illerimize rahatlıkla ulaştırıyoruz. Ürün çeşitlerimiz; sucuk, kavurma, pastırma ve bunların yanında ek olarak füme, kuru et, salam, sosis gibi tüm ürünlerimiz yüzde yüz dana etinden yapılmaktadır. Dana eti haricinde kesinlikle başka bir ürün kullanmamaktayız. İl içi ve il dışı olmak üzere tüm noktalara satışlarımıza bu şekilde devam ediyoruz”dedi. 

“Yükselen Bir Satış Grafiğimiz Var”

Markamızı tüm Türkiye’ye tanıtıyoruz diyen Firma Sorumlusu: “Şuan da yükselen bir satış grafiğimiz var. Marka bilinirliği olarak Afyon’da tanınmışlık açısında iyi bir nokta da iken; şuan da artık Türkiye genelinde de ciddi yatırımlarımız bulunuyor. Markamızı tüm Türkiye’ye sunuyor ve tanıtıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde de Türkiye’nin sayılı et firmaları arasına gireceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim”dedi. 

“Geniş Bir Ürün Yelpazemiz Var”

Temmuz ayından bu tarafa Afyonkarahisar halkına hizmet verdiklerini belirten sorumlu: “Avşar Çiftliği Fabrika satış mağazamızı, Temmuz ayında Afyonkarahisar halkının hizmetine sunduk. Ürün çeşitliliği olarak Afyonkarahisar’da bulunan çoğu firmadan daha farklı ve daha fazla ürün yelpazesi ile Afyon halkına hizmet vermekteyiz. Biraz önce bahsetmiş olduğum ürünlerin dışında; kıyma, kuşbaşı, kuzu ürünleri, dana ürünlerinin yanı sıra, online olarak satışa sunmuş olduğumuz diğer ürünlerimizde mağazamızda satışa sunulmuş şekildedir” dedi.

Yorumlar (0)