Avcılarda Günlük Kiralık Ev Sektörünün Yeni Adı Otel

Günlük kiralık daire işi yapan kişilerin illa ki web siteleri vardır, bu web siteleri kendilerine ait olsa da çoğunlukla atıl duran bir yapıda oluyor ve internet aramalarında zamanla arka planlara düşebiliyor.

YAŞAM 05.08.2020, 11:19
Avcılarda Günlük Kiralık Ev Sektörünün Yeni Adı Otel

Özellikle özyurtlar günlük kiralık ev işi yapan kişilerin birkaç müşteri edinme yolu vardır. Bu yolları detaylı bir şekilde bir sonra ki yazımızda yazmak ve tüm detaylarını açmak üzere bir sonra ki konuya sakladık. Ancak bu konumuzda siz değerli okurlarımıza yine çok güzel bir konudan bahsedeceğiz. Bu konu günlük kiralık ev ticareti yapan kişilerin ilan verdikleri sitelerin nasıl para kazandıklarını detaylarıyla sizlere açıklayacak derin ve değişik bir konu olacak. Hazırsanız başlıyoruz. Günlük kiralık daire işi yapan kişilerin illa ki web siteleri vardır, bu web siteleri kendilerine ait olsa da çoğunlukla atıl duran bir yapıda oluyor ve internet aramalarında zamanla arka planlara düşebiliyor.

Bu sebepten dolayı bir talep doğrultusunda çıkmış olan günlük kiralık daire resimleri veya müstakil evlere ulaşabileceğimiz buna özel arama siteleri bulunmaktadır ve fiyatları, kaideleri kuralları sitenin belirlediği kurallar olarak sabitlenmiş kurallar olmaktadır. Bu sitelere ilan verilir. Fotoğraflar yüklenir. Fiyat da tıpkı ilan ve fotoğrafları yükleyen ev sahibi tarafından belirlenir. Bu fiyatların makul olabilmesi ve kabul görebilmesi için evi kiraya veren kişi diğer ev alternatiflerine bakarak çok uçuk rakamlar yazamaz. Ev bakan potansiyel müşteri ilgili siteye girer, kendi belirlediği kriterleri arar ve seçenekler içerisinden beğendiğine o site üzerinden rezervasyon talebinde bulunup kredi kartı ile ödeme bilgilerini aktarır.

Onaylandığında kişinin kredi kartından ilgili ödeme site hesabına aktarılır. Sitenin hesabına girmiş olan para üzerinden site önceden ev sahibine bildirdiği yüzdelik payının kesintisini yapar ama parayı hemen ev sahibine göndermez. Örnek olarak rezervasyon tarihi 3 gün sonra ise, 4 gün bekleyip müşterinin eve girip en az bir gün o evde vakit geçirmesini bekler ve zamanı geldiğinde kendi komisyonu üzerinden kesilmiş olan günlük kiralık daire ödemesini daire sahibinin hesabına aktarır. Bu aktarımdan hemen sonra ev sahibinin sitede ki hesabına da bildirim gider ve ne kadar para yattığını hem kendi banka hesabından hem de sitede ki hesabından görebilmektedir. Böylelikle ödeme tamamlanmış olur. Detaylar için mergen apart firmasını takip edebilirsiniz.

banner1640
Yorumlar (0)