banner1348

WhatsApp Snapchat'e Döndü

Snapchat'in popülerliğini arttırması ile Instagrama hikaye güncellemesi gelmişti. Benzer bir güncellemeyi uygulamaya getiren WhatsApp, Snapchat tadından olmaya hazırlanıyor

WhatsApp Snapchat'e Döndü
Her geçen gün güncellenen uygulamaların hızına yetişmek zor. En son güncelleme ile instagram hikaye özelliğini getirmişti. Facebook'un da yine snapchat'e benzer bir özellik getirceği de konuşuldu. Snapchat fenomenliğini arttırdıkça diğer uygulamalarda hikaye özelliği ile güncellenmeye başladı.  

Son olarak WhatsApp da Snapchat'e benzer biz özellik getirerek paylaşılan fotoğraflar üzerine yazı ve emoji ekleme özelliklerini getirmeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra son güncelleme ile ön kameraya da bir flaş desteği getirerek selfie tutkunlarının az ışıklı ortamlarda bile etkili sonuçlar almasına yardımcı olacak. Gelecek yeni özellikler bununla da sınırlı değil uygulama dahilinde video kaydederken ön ve arka kameralar arasında geçiş yapma ve yakınlaştırma gibi olanaklar da yer alacak.

WhatsApp'ın yeni kamera özellikleri Android telefonlar için kullanabilir durumda fakat iPhone kullanıcıları ise uygulamanın iOS güncellemesi için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

Sena Kuru
haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER