Touch Vpn Özellikleri Nelerdir Nasıl Kullanılır? Touch vpn indir – 2021

Proxy tabanlı bir Vpn programı olan Touch Vpn tüm sitelere kolay erişim imkanı sunmaktadır.

TEKNOLOJİ 17.03.2021, 21:19
Touch Vpn Özellikleri Nelerdir Nasıl Kullanılır? Touch vpn indir – 2021

Proxy tabanlı bir Vpn programı olan Touch Vpn tüm sitelere kolay erişim imkanı sunmaktadır. Tamamen ücretsiz olan program kolayca indirilerek kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Tercih edilmesinde birbirinden farklı birçok unsur rol almaktadır. Günümüzde internette geçirilen vaktin ne kadar fazla olduğu düşünüldüğünde güvenlik ve gizlilik ilkeleri kullanıcılar için büyük bir önem arz etmektedir.

Vpn programı girişine izin verilmeyen yani yasaklı olan sitelere giriş imkânı sunmaktadır. Bunun dışında ise olası bir hacker saldırısından korunmak için de kullanılabilmektedir. Daha basit anlatmak gerekirse Touch vpn girilen herhangi bir sitede kullanıcının ip adresinin görünmesini engellemektedir. Bunun yerine vpn sunucusunun ip adresi gösterilir. Kullanımında oldukça etkili olan bu durum kullanıcıların kendilerini güvende hissetmesine olanak sağlamaktadır.

Touch Vpn Nasıl Kullanılır?

Sanal özel bir ağ sistemini kullanıcılarına sunan Touch Vpn yedi farklı sunucu ile hizmet vermektedir. Bu sunucular Hollanda, İsveç, Danimarka, İngiltere, Fransa, Kanada ve ABD’de bulunmaktadır. Programın indirilmesi ve kurulumunun gerçekleşmesi ardından kullanıcı bu sunuculardan herhangi birini seçerek bağlanabilmektedir. Kullanıcının anonim olarak her siteye özgürce giriş yapmasına imkan tanımasının yanı sıra güvenli hizmet sunmaktadır.

Gizlilik ve güvenlik ilkeleri kapsamında indirilebilen program kullanıcıların nerede olduğunu önemsemeden erişim imkânı sunabilmektedir. Dünyanın herhangi bir yerinden kolayca giriş yapılabilmektedir. Bir Google eklentisi olan Touch Vpn’nin indirilebilmesi için programın kendi sitesine giriş yapılması gereklidir. Girilen sayfada indirme işleminin kolayca gerçekleştirilebilmesi için yönlendirmeler mevcuttur.

Tek tıkla indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulumu için ayrıca bir ayar yapılmasına gerek yoktur. Sınırsız çevrimiçi kullanım imkanlarından faydalanarak istenilen her siteye giriş yapılabilmektedir.

Touch Vpn Özellikleri Nelerdir?

Ücretsiz bir program olmasına karşın sınırsız bir hız ve bant genişliği hizmeti vermektedir. Birçok Vpn uygulamasının aksine program içerisinde kişinin erişimini kısıtlayan veya kullanımını zorlaştıracak unsurlar söz konusu değildir. SSL şifreleme sayesinde kullanıcıların anonim olarak tek tıkla işlemlerini halletmesine olanak sağlamaktadır. Özel hayatlarının gizliliğine önem verenlerin vazgeçilmez programı haline gelen Touch Vpn kullanıcı verilerini şifrelemektedir. Şifreleme özelliği sayesinde bankacılık işlemlerinin daha güvenli yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Kaynak: fixjoy.com

Yorumlar (0)