Sultanwar Pvp Server Tanıtımı

Yüksek oyuncu kitlesi ve serverın güçlendirilmiş yapısıyla oyun tutkunlarının beğenisini kazanan sultanwar, oyuncuların emeklerinin boşa gitmemesi için tüm önlemleri almış olup güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunmaktadır.

TEKNOLOJİ 02.01.2021, 15:36 03.01.2021, 01:01
Sultanwar Pvp Server Tanıtımı
banner1665

Sektördeki tecrübesi ve kaliteli ekibe sahip olan sultanwar pvp server tanıtımı önem verilen konulardandır. Yedi senedir bu alanda hizmet sunan serverde başlıca sistemler bulunmaktadır. Bunlar: pk sistemi, klan sistemi, notice sistemi ve sko sistemidir. Her türlü fonksiyonun olduğu bir web sitesine sahip olması da öne çıkan özellikleri arasındadır.

Oyuncular sultanwar serverın fonksiyonlarının olduğu web sitesi üzerinden işlemler bir yetkiliye gerek kalmadan halledilebilmektedir. View info sistemi vasıtasıyla yanınızda olan oyuncunun np ve para miktarını görebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde oyuncunun sahip olduğu eşyalara bakmak da mümkündür. Farm seven oyuncular için dizayn edilen türler de bulunmaktadır. Oyun düzeninin sağlanması amacıyla tüm eşyaları yükseltme sayısı 8 ile sınırlandırılmış durumdadır.

Sultanwar Pvp Server Avantajları

Oyuncuların tecrübe kazanmasını önemseyen sultanwar kapsamında macro kullanım serbest bırakılmaktadır. Dengeli drop sisteminin kullanılmasıyla oyun düzeni sağlanmaktadır. Uzun senelerdir bu alanda hizmet veren ekip tecrübesini de kanıtlamıştır. Oyunculara başarılı bir deneyim sunan oyunlarıyla tercih edilmesi oldukça doğaldır. Özellikle Knight Online tutkunları için üstün server özellikleri sorunsuz bir oyun sunmaktadır.

Katılan tüm oyuncuların kaliteli ve adil bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayacak bir sisteme sahip olması nedeniyle öne çıkmaktadır. Oyunu daha etkili hale getirmek için de çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir:

  • İsteyen oyuncular 83. seviyeden oyuna katılabilir.
  • Oyuna başlarken oyuncu istediği karakteri seçme hakkına sahiptir.
  • Yeni kayıtlarda yedi gün süreyle hediye oto kutu verilmektedir.

Kaliteli ve Sorunsuz Oyun Deneyiminde Sultanwar Pvp Server Tanıtımı

Yüksek oyuncu kitlesi ve serverın güçlendirilmiş yapısıyla oyun tutkunlarının beğenisini kazanan sultanwar, oyuncuların emeklerinin boşa gitmemesi için tüm önlemleri almış olup güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Bu özelliğiyle sektörde önemli bir yere sahip olmaktadır. Özellikle pk seven oyuncular için ilk sıralardaki yerini almaktadır.

Bünyesinde iki adet sunusu barındıran bir site olarak knight online pvp ile de öne çıkmaktadır. Türlere göre ayrılan sunuculardan bir tanesi light farm iken diğeri pk server olarak karşımıza çıkar. Knight online eski olmasına rağmen hala oyun sever tarafından tercih edilmektedir. Bu oyunun oynanması açısından en başarılı site olarak sultanwar gösterilmektedir.

Kaynak: https://www.pvp-kenti.com/

Yorumlar (0)