Microsoft Dynamics Nedir?

TEKNOLOJİ 16.11.2021, 08:57
Microsoft Dynamics Nedir?

Microsoft Dynamics, Microsoft Dynamics 365 ya da Dynamics 365 olarak da adlandırılır. Microsoft Dynamics bulut tabanlı çalışan (Service-as-a-Service) yeni nesil akıllı iş uygulamalarının tümleşik olarak servis edildiği bir yazılımdır.

Microsoft Dynamics nedir sorusunun birden çok cevabı vardır. Microsoft Dynamics, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve kurumsal kaynak planlamasının (ERP) yeteneklerini birleştirerek, şirketlerin iş süreçlerini ve akışlarını kolaylaştıracak yeni ve akıllı uygulamalar sunar. Microsoft Dynamics hizmeti, Microsoft Office 365 ile entegre çalışmaktadır. Dynamics 365 kişiselleştirilmeye açık olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Microsoft Dynamics, şirketlerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır. Şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğunda şirketleri destekler. Microsoft Dynamics’in çeşitli üretkenlik uygulamaları, yeni fırsatları fark etmenize ve yakalamanıza yardımcı olur.

Farklı lokasyonlardaki çalışma arkadaşlarının birbiriyle uyum içinde çalışmalarını sağlayan Microsoft Dynamics’in bulut tabanlı yapısı, yeni trendlere çok daha hızlı uyum sağlamanızı ve yıkıcı dönüşümler yapmanızı mümkün hale getirir. Microsoft Dynamics 365, inovasyonu hızlandırır. Ürünlerinizi pazara çıkarma süresini kısaltır. Müşteri ilişkilerinin daha güçlü bir zemine oturmasını sağlar.

Microsoft Dynamics, pazarlama, satış, müşteri hizmetleri, finans, insan kaynakları, perakende ve tedarik zinciri gibi birçok alanda şirketlerin ihtiyaç duyduğu iş uygulamalarını bünyesinde barındırır. Birbiri ile entegre çalışabilen ve çalışanların yıllardır aşina olduğu Microsoft Office gibi uygulamalara benzer kullanıcı dostu ara yüze sahip olan bu uygulamalar çalışanların hayatını kolaylaştırır. Şirket yöneticilerinin istediği raporlar çok daha hızlı hazırlanır ve tepeden bir bakış imkanı sunar.

Şirketiniz için ERP yazılımı arayışındaysanız, Microsoft Dynamics 365 Business Central tam da ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış ERP yazılımıdır. Microsoft’un Gold Partneri B2F ile bu konuyla ilgili sorularınızı yanıtlamak ve demo talep etmek üzere iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)