İkinci El Kıyafet Alıp Satmak İçin: Modacruz

2014 yılında temelleri atılan Modacruz, kadınların kullanmadıkları trend moda kıyafet ve aksesuarlarını satarak para kazanmalarına imkân tanıyan bir e-ticaret platformu.

İkinci El Kıyafet Alıp Satmak İçin: Modacruz

2014 yılında temelleri atılan Modacruz, kadınların kullanmadıkları trend moda kıyafet ve aksesuarlarını satarak para kazanmalarına imkân tanıyan bir e-ticaret platformu olarak son dönemde popülerliğini artırmayı başardı. Oldukça basit bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan siteye üye olmak ve ilan vermeye başlamak için birkaç dakika ayırmak yeterli. Sitenin kestiği cüz’i bir komisyon sonrası elde edilen geliri mesai saatleri içinde banka hesabına transfer edebilmek de mümkün.

Rakip uygulama ve sitelere nazaran sosyal medya ağı olma özelliğini de taşıyan Modacruz’da isminden de anlaşılacağı üzere daha çok “moda” odaklı ürünler listeleniyor. Dünyanın en lüks markalarına ait ürünlerin yer aldığı sitede Mango ve Bershka gibi üreticilerin modellerine sıklıkla rastlayabilmek mümkün.

Neden Modacruz?

Artık yenisini satın almak istediğiniz için elden çıkartmak istediğiniz herhangi bir kıyafeti, çantayı, çizmeyi, ayakkabıyı veya parfümü Modacruz’da satarak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu süreç tamamen şeffaf işlediği için satın alacağınız ürün hakkında her şeyi öğrenebilmeniz de mümkündür. Satıcıya soru sorabilir, ürünün kargo bedelinin kimin tarafından karşılanacağını öğrenebilir, pazarlık yapmak için satıcıyı ikna etmeye çalışabilirsiniz.

Satıcıyla alıcı arasında güvenli bir köprü işlevi gören Modacruz.com’un en büyük avantajı, ürün eksiksiz ve hatasız şekilde teslim alınana kadar satıcıya ödemeyi göndermiyor oluşudur. Satın aldığınız ürün elinize ulaştıktan sonra ödeme yapılmasını onayladığınız takdirde Modacruz, satıcıya yaptığınız ödemeyi komisyon oranını kestikten sonra transfer edecektir. Günümüzde birçok pazar yeri e-ticaret sitesinde uygulanan bu güvenlik yöntemi, Modacruz’da da mevcut.

Kendi butiğinizi kurup para kazanmaya başlayabilirsiniz

Diğer çoğu sitenin aksine Modacruz’da yalnızca kadınlara hitap eden sıfır ve ikinci el ürünler listeleniyor. Dileyen herkesin kolaylıkla üye girişi yapıp ilan vermeye başlayabileceği bu sistem sayesinde kendi butiğinizi oluşturabilmeniz mümkün. Evde kullanmadığınız lüks kıyafet ve aksesuarları satıp hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz başka yollarla satın aldığınız lüks ürünleri Modacruz üzerinden satışa çıkarıp bu sitenin geniş kullanıcı kitlesini müşteriye çevirebilmek de yine sizin elinizdedir. Kısacası Modacruz’a üye olup para kazanmaya başlamak sanılandan çok daha kolay! Özellikle ev hanımı ve üniversite öğrencileri arasında Modacruz bu sebeple bir hayli popüler hale gelmiş durumda.

Modayı ucuza satın alabilmek mümkün

İşin güzel tarafı şu ki, Modacruz’u sadece para kazanma veya kenarda duran lüks kıyafetleri değerlendirme maksatlı kullanmak zorunda değilsiniz. Sevdiğiniz insanlara güzel bir hediye almak veya ünlü markaların trend modellerini ucuza satın alarak kendinizi şımartabilmeniz de mümkün. Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme yöntemi gibi avantajların yanı sıra zaman zaman Modacruz’un dağıttığı indirim kuponlarıyla siparişinizi çok daha indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Gelin, siz de hemen bu kız kardeşlik projesinin bir ferdi olun ve beğendiğiniz lüks ürünleri güvenil bir şekilde satın alın!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243