Hızlı satış sitesi İlanSet ile sahibinden ilan verin!

TEKNOLOJİ 13.01.2022, 11:58
Hızlı satış sitesi İlanSet ile sahibinden ilan verin!
banner1749

Günümüz internet teknolojisinde aradığınız her şeyi internet üzerinden bulabiliyorsunuz. Bunun başlıca sebepleri hem internetin artık her yerde olması hem de çoğu ürünün internet üzerinde daha ucuza bulunabilmesi diyebiliriz. Seri ilanlar içerisinde aradığınız çoğu teknolojik aleti İlanSet 'in Alış, Satış ilanları kategorisinde bulabilirsiniz. Üstelik üyelik ücreti ödemeden ürünün fiyatı neyse o fiyattan dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Sadece teknoloji eşya mı alabiliyoruz diye soracağınızı düşünüyorum. Tabi ki de sadece teknolojik eşyalara sahip olmayacaksınız. Satılık daire ilanları başta olmak üzere birçok kategori bulunmaktadır. İlanSet’i üzerinden sadece ürün almıyorsunuz. Evinizde veya hayatınızda ki kullanmadığınız tüm ürünleri satabilirsiniz. Üstelik bu platform üzerinden sahibinden ilan ver butonuna bastıktan hemen sonra ürününüzün fotoğraflarını yükleyerek satışa başlayabilirsiniz.

7’den 70’e herkesin aradığı yüzlerce ürüne en uygun fiyatla sahip olmayı kim istemez ki? Bizce herkes ister. Tabi internet üzerinden ürün alacak olan birçok insan tedirgin oluyor. Bu konuda haksız olduklarını söyleyemem. Çünkü birçok dolandırıcı artık reel işleri bırakıp internet sektöründe yollarına devam etmeye başladılar. Lakin korkmayın, İlanSet’i ekibi olarak sitemizde bulunan tüm müşterileri teyit alıyoruz. Dolandırıcılık gibi bir olay İlanSet’i üzerinde asla ve asla mümkün değildir. İlanSet’ini rakip firmalardan ayıran bir diğer özellik ise şudur ki artık günümüzde rakip sitelerde bir ürünü bin defa görebiliyoruz. Hatta daha çok satış yapabilmek adına bir ürünü aynı kişi yüzlerce defa ekleyebiliyor. İlanSet 'i üzerinde moderatör ekibimiz ile birlikte tüm eklenen ilanları tek tek kontrol etmekteyiz. Gerçeklik payı olmayan “Satılık Ejderha” gibi ilanları asla İlanSet’i üzerinde görmeniz mümkün değildir.

Kaliteli ve sahibinden satılık bir çok ürün modelini ücretsiz olarak ayağınıza kadar getiriyoruz. Üstelik reklamsız! Bizce sizde daha fazla beklemeden hemen İlanSet’e üye olarak ister kendi ürününüzü satabilir, isterseniz ihtiyacınız olan ürünü tedarik edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize girerek ilan ver butonuna basıp kategori seçerek ilan bilgilerini girmektir.

Yorumlar (1)
Hakan 1 hafta önce
berbat bir site