Casus Yazılım Programları Nedir ve Niçin Kullanılır?

İletişim teknolojilerindeki pek çok yenilik ve seçenekler arasında endişenin ve belirsizliğin artması insanları casus yazılım programlarını kullanmaya yöneltmektedir.

TEKNOLOJİ 08.12.2020, 22:23
Casus Yazılım Programları Nedir ve Niçin Kullanılır?
banner1692

İletişim teknolojilerindeki pek çok yenilik ve seçenekler arasında endişenin ve belirsizliğin artması insanları casus yazılım programlarını kullanmaya yöneltmektedir. Bu uygulamalar güvenilir firmalar tarafından takip edilmesi istenen telefon, tablet veya bilgisayar için hazırlanan yazılım programlarıdır. Teknoloji ilerledikçe bu casus yazılımlar da güncellenmekte ve gelişmektedir. Teknolojideki birçok yenilikler ve kullanılan uygulamalar ile bireyler arası kaygı durumunu arttırmakta bu durum da onları casus yazılım programlarını kullanmaya yöneltmektedir. Bu nedenle insanlar cihazlara özellikle akıllı telefonlara yüzde yüz erişen, kullanım kolaylığı sunan kaliteli yazılım programlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaca en iyi cevap veren bazı siteler mevcuttur. Verdiği hizmet, destek ve panel kurma hizmetleri ile casus-yazılım.com sizlere başlangıçta iyi bir rehber olacaktır. Casus yazılım programları kullanım amaçlarına göre belirli izleme yöntemleri şeklinde sınıflandırılmaktadır. Söz konusu izleme takip sistemlerini hepsi bir arada paket olarak sunan gelişmiş casus yazılımları vardır. Bunlar hedef telefonun faaliyetlerini takip etmekte, size rapor sunmaktadır. En iyi casus programları; mSpy, SpyBubble, Mobilespy programlarıdır.

Casus Yazılım Programları Neler Yapar?

Yakınlarınıza ve sevdiklerinize dair tüm endişelerden uzaklaşmak, şüpheleri ortadan kaldırmak için bir ya da birden fazla telefonu kimsenin haberi olmadan takibe alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz bu programlar sizin sorularınıza cevap verecek, ihtiyaçlarınızı giderecektir. Amaçlarınıza uygun hangi programları kullanmanız gerektiğine karar verdikten sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu casus programlar telefonların içine yazılım halinde yüklenir ve telefonun hareketlerini inceleyip, kaydederek size rapor verir. Bu programlarda ilk bir hafta ücretsiz kullanım söz konusudur. Sonraki süreçte üyeliğinizi paket halinde sürdürebilirsiniz.

Çocuğunuzun, çalışanlarınızın ya da eşinizin internet kullanımını, sohbet aktivitelerini uzaktan takip edebilmeniz için kullanıma sunulan casus yazılım programları günümüzde ihtiyacı öne çıkan teknolojik çözümler yaratmaktadır. Bu yazılımlara ilişkin en yeni, doğru ve güncel programlara casus-yazılım.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede android ya da iphone telefonlar için casus yazılımlarla ilgili her şeye ulaşabilir, Türkçe panel, destek ve kolay kurulum hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp, SMS, konum, arama izleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu programlar hedef telefonun tüm etkinliklerini takip etmektedir. Paket yazılımlarda sunulan çözümler şu şekilde sıralanabilir:

Whatsapp Takibi

En çok kullandığımız anlık mesajlaşma uygulaması whatsapp platformunda çocuklarımızın kimlerle neler konuştuğunu bilmek ve onları zararlı kişilerden korumak amacıyla ya da işveren olarak çalışanlarımızın mesai saatleri içerisinde çevrimiçi ne kadar zaman geçirdiklerini görmek amacıyla takip etmek için casus yazılımları kullanabilirsiniz. Mac Spoofing, mSpy, spyBubble, mobilespy programları bunlardan en iyileridir.

SMS İzleme

Günümüzde web tabanlı sohbet platformlarında daha çok vakit harcıyormuş gibi görünsek de SMS’in yeri de hiçbir zaman değişmemiş durumdadır. Casus programları SMS üzerinden takip olanaklarını da sunmaktadır. SMS Peeper, SpyBubble, MobileSpy bu takip sistemlerini sunan yazılımlardır.

Telefon Sinyal Takibi

Cep telefonu sinyal takibi de çocukların ya da aile fertlerinin gün içindeki hareketlerini izleme ve onların nerede olduklarını bilme imkanı sunan bir yöntemdir. Ebeveynlerin kaygılarını gidermek ya da eşler arasında güven sorunlarını ortadan kaldıran casus yazılım programlarının işlevi pek çok alanda önümüze çıkıyor. Aile bireylerinin yanı sıra, şirketler de sahada hizmet veren çalışanları için verilen işi zamanında yerine getirip getirmediklerinin tespitinde bu yazılım programlarından faydalanmaktadırlar. En iyi telefon sinyal takip programları; mSpy, howerwatch, mobile tracker’dır.

Konum Takibi

Bir kişiyi takip edebilmenin yollarından biri de telefonu aracılığıyla konumunu belirlemektir. Telefon yer tespiti olanağını gelişmiş casus yazılım programları iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra telefonun güvenliği açısından telefonun nerede olduğunu tespit etmek ya da arama yapabilme durumu olmadığında, telefon sahibinin hayati bir durumu söz konusu olduğunda telefonun bulunabilmesi bu yazılımlar sayesinde bulunmaktadır.

Yorumlar (0)