Batman Filmine Spin Off Dizisi Çekilecek

Robert Pattinson tarafından canlandırılacak olan Batman karakterinin filmini yöneten ve senaristliğini yapacak olan Matt Reeves, televizyon dünyasında da Gotham şehrini işlemeye hazırlanıyor.

TEKNOLOJİ 31.08.2020, 17:37
Batman Filmine Spin Off Dizisi Çekilecek

Matt Reeves imzası taşıyan Batman filmine HBO Max kanalında yayınlanacak olan dizisi için hazırlıklar başladı. Bu dizinin yaratıcısı ve yapımcısı olarak görülen Matt Reeves’in yanı sıra baba dizinin Boardwalk Empire’nin de senaristliğini yapacak olan Terence Winter tarafından gerçekleştirileceği ifade ediliyor.

Robert Pattinson tarafından canlandırılacak olan Batman karakterinin filmini yöneten ve senaristliğini yapacak olan Matt Reeves, televizyon dünyasında da Gotham şehrini işlemeye hazırlanıyor. Batman evrenini daha da derin bir biçimde işleyecek olan Matt Reeves, DC Films ve Warner Media işbirliği içerisinde hareket eden HBO Max kapsamında da spin off dizisi çekecek.

Matt Reeves tarafından dizayn edilen bu dizinin senaryosu Terence Winter tarafından oluşturulacak. The Sopranos dizisinin de senarist ekibinde yer alan Winter, sonrasında da Boardwalk Empire yapımında da yer almasıyla adını duyurdu. Aynı zamanda da film izle filmlerinde de kendini gösteren Terence Winter, Martin Scorsese tarafından yönetilen The Wolf of Wall Street’in de senaryosunu düzenleyen isim olarak Oscar kazanmayı başarmıştı.

Winter ile Reeves’in beraber çalışarak hazırlayacakları spin off dizisi Gotham şehrinde görev yapan polislerin hikayesini ele alacak. Gotham’da var olan yozlaşmayı içerecek olan bu dizi kapsamında, önemli karakterlerin de ciddi bir biçimde incelenmesi durumu kendini gösterebilecek. Filmde yer alan bazı isimler de dizi içerisinde yer alacak. Jeffrey Wright tarafından canlandırılan Komiser Gordon’u da zaman zaman yerli filmde ve dizide görmek söz konusu olabilecek.

Heyecanlı bir biçimde beklenen The Batman spin off dizisinin HBO Max gibi geniş bir dijital platform içerisinde yayınlanması ve Terence Winter’in de işin içinde olması fazlasıyla etkili bir dizinin ortaya çıkacağını gözler önüne serecek detaylar arasında yer alıyor.

Yorumlar (0)