Arıza Tespit Cihazı

Türkiye üreticisi ve servis sağlayıcısı olarak bilinen Metadiag Bilişim Teknoloji, araç takip sistemleri ile Adblue NOX ve Adblue SCR çözümleri sunmaktadır.

Arıza Tespit Cihazı

İş makineleri, binek araçlar, ağır vasıtalar ve endüstriyel motorların arızalarının çözümleri için kurmuş olduğumuz firmamız, bu çözümler için gereken ekipmanların yazılımlarını da üretmektedir. Bu yazılımların Türkiye üreticisi ve servis sağlayıcısı olarak bilinen firmamız, araç takip sistemleri ile Adblue NOX ve Adblue SCR çözümlerini de sizlere sunmaktadır. Arıza tespit cihazı ürünümüz sayesinde bu araçlardaki her hangi bir arızayı anlık olarak tespit edebilmemiz mümkün olur.

Ürünlerimiz

Firmamız bünyesinde sizlere sunmakta olduğumuz ürün seçenekleri; arıza tespit cihazları, Adblue iptal kitleri, araç takip ve telemetri sistemleri, metadamper, metastop, auto truck explorer, kara kutu, deniz araçları, akü şarj cihazları, sensörler, dpf iptali, kablolar şeklindedir. Siz de firmamızı tercih ederek cihazınız ya da aracınız için gerekli olan çözüm hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen firmamız tarafından sunulan ürünler olup, Türkiye üreticisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Arıza Tespit Cihazı

Firmamız tarafından üretimi yapılmış olan arıza tespit cihazı; ağır vasıta araçlarda, binek araçlarda, deniz araçlarında, motosiklet grubunda, iş makinalarında ve tarım araçlarında kullanılabilmektedir. Bu cihaz araçlarınızda meydana gelebilecek olan her hangi bir arızanın neden kaynaklandığına ilişkin tespiti gerçekleştirmektedir. Birçok markaya ait olan modellerde kullanılabilecek olan cihazı firmamız bünyesinde satın alabilmeniz mümkün olur. Firmamız resmi web adresi www.metadiag.com.tr üzerinden bizlere erişim sağlayabilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Ayrıca online olarak satın almak isterseniz arizatespitcihazlari.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adblue İptali

Ağır vasıya kamyonların ve otobüslerin Adblue standartlarına uygun olarak üretilmiş olması, yurt dışında bazı bölgelerden bu sıvının satışının olmamasından kaynaklı olarak sorun çıkarabilmektedir. Adblue iptali için firmamız bünyesinde yer alan iptal kitlerinden alınabilir. Euro 4 ve Euro 5 modellerinin yanı sıra Euro 6 Emülatör üzerinden de iptal kitini satın alabilmeniz mümkün olur. Adblue iptal cihazımız, genel olarak arızalı araçlarda sistemin iptal edilmesi için kullanılmaktadır. Cihazın montajı aracın beyin kısmına yapılmakla beraber iptal işlemi esnasında da yine aynı alanda işlem yapmaktayız. Online satış  ecuemulators.com adresinde yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER