3 Boyutlu Yüksek Endüstri Teknolojisi Nelerdir?

VR çalışmalar olarak sanal gerçeklik sistemleriyle değerlendirmeleriniz olması halinde 3D görselleştirme çalışmalarınızın tamamında infoTRON ile birlikte sanal gerçeklik çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

TEKNOLOJİ 23.03.2021, 18:45
3 Boyutlu Yüksek Endüstri Teknolojisi Nelerdir?
banner1749

Teknoloji ile birlikte pek çok çözüm ve hizmetlerin oluşturulduğu sektörlerden biri olan yüksek teknolojiye dayalı hizmetler noktasında birbirinden farklı marka, Türk sanayi alanında öncü kuruluşlar olurken hem Türkiye'de hem de dünyada ismini duyurmayı başarmaktadır.

Yüksek teknolojiyi kullanarak tüm gereksinimlerin en iyi şekilde yapılabildiği, en hızlı ve kısa zaman içerisinde de en iyi ürün, servis çıkartılabildiği, müşteri değerlerinin de arttırılabildiği çözümlerle beraber bugün infoTRON, pek çok kalite belgesine sahip şekilde endüstriyel alanlarda, mühendislik alanlarında ve daha birçok alanda çözümler sağlar.

Yüksek teknolojinin kullanımıyla birlikte ihtiyacı olan tüm müşterilerine en iyi donanım ve yazılım imkanlarını sunan infoTRON, bugün 3D printing çalışmalarından tutun da endüstriyel tasarımlar, çeşitli tersine mühendislik çözümleri ve ürün geliştirme teknolojileri gibi pek çok açıdan hem sistem hem de yapıların kurulması noktasında destek sağlar. Derin endüstriyel bilgi birikimleriyle beraber hem yenilikçi hem de uzman ekibiyle beraber sizlerin iş süreçlerinizin tamamında size yardımcı olmaktadır.

Ürün Geliştirme Süreçlerinde CATIA Gücü

Ürün tasarım ve gelişim noktasında, deneyimleriyle beraber güçlü bir yazılım olan CATIA, son dönemlerin en iyi sektörde lider ürünlerinden biridir. Ürün modellemek dışında günlük yaşamda ürünlerin deneyim çağında tasarıma odaklanmasıyla beraber ürün mimari ve mühendisliğiyle ilgili tasarımsal süreçlerde tamamen en iyi şekilde hayal edilebilir ve şekillendirilebilir çözümler sağlar.

3D panolar aracılığıyla ekibinizle beraber paylaşacağınız eş zamanlı tasarım ve işbirliği ile güçlendireceğiniz çalışmalardan her kullanıcı için optimize edilen 3D modelleme ve simülasyon özelliklerinde hem deneyimli hem de tecrübesiz kullanıcılar için en iyi deneyimler sizlere CATIA gibi altyapısı güçlü ürün ile birlikte sağlanır.

Hem endüstriyel tasarım hem de gelişmiş yüzey modellemesi konularında uzman bir ürün mükemmelliği sağlamak amacıyla bu yazılımın pek çok kıyaslama açısında kalitesinden faydalanabilirsiniz. Ürünün ilk kavramsal tasarım aşamasında çok yönlü şekilde fikri geliştirmek için faydalanabilirsiniz.

Otomotiv sektöründe de iyileştirici gücünden faydalanmak amacıyla tasarım süreçlerinizde ICEM yüzey iyileştirme teknolojisi çözümleri için bu CATIA programının avantajlarından faydalanmış olursunuz.

VR çalışmalar olarak sanal gerçeklik sistemleriyle değerlendirmeleriniz olması halinde 3D görselleştirme çalışmalarınızın tamamında infoTRON ile birlikte sanal gerçeklik çözümlerinden yararlanın. 3D model ve ortam yaratmak amacıyla hem yazılım hem de donanım sayesinde kullanıcılara daha iyi ürün gelişim kazandıran bu sistemler, dünyada daha iyi üretim ve oluşum noktasında otomobil, konteyner vinci tamir edilişi ya da bir başka açıdan baktığımızda herhangi bir cerrahi operasyon noktasında sanal dünya ile gerçek dünyayı birbirine yakınlaştırarak örnek çalışmalar elde edebilirsiniz.

Birebir ölçekli görselleştirme, inter aktivite, etkileşim, 3D görüntü ve ortak çalışma alanlarının da içerisinde olduğu şekilde birçok sektöre uygun bir VR çalışmasından faydalanın. İşlerinizin daha hızlı olmasını ve düşük maliyetlerde gerçekleşmesini sağlamış olursunuz.

Yorumlar (0)