2222 Fırsat Kodu

TEKNOLOJİ 03.11.2021, 11:37
2222 Fırsat Kodu

Bedava internet kampanyaları ve abonelerine sunduğu hizmetler ile lider konumda olan Turkcell 2222 kısa mesaj servisi birçok seçenek sunuyor. Turkcell bedava internet için 2222 kısa mesaj servisine sms gönderilmesini istiyor. Bazı kampanyalardan faydalanabilmek için 2222 servisinden faydalanılabilmekte, bedava internet ile birlikte, kampanya aboneliği başlatma, abonelik iptali, fatura öğrenme gibi hizmetlerde alınabiliyor. Turkcell, Vodafone, Bimcell ve Türk Telekom bedava internet kampanyalarına https://www.bedavainternetkampanya.com/ buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet Seçenekleri

Mobil cihaz kullanıcıları, hangi operatörü kullanıyorsa kullansın, hatlarına uygun bedava internet seçenek bilgilerini güncel olarak, operatörler için oluşturulan sayfalarda bulabiliyor. Turkcell veya Vodafone bedava internet seçeneklerini görmek isteyen aboneler, kampanya dönemlerini seçebiliyor.

Turkcell tarafından sunulan seçeneklerden bazıları şunlardır.

  • GNÇ uygulaması ile bedava internet,
  • Yaani arama motoru ile bedava internet,
  • Toplantıdayım uygulaması ile bedava internet,
  • Bip üzerinden bedava internet,
  • 2222 hediye internet kampanyaları,

Turkcell uygulamalarına ve bedava internet kampanyalarına kayıt işlemlerinizi 2222 kısa mesaj servisi üzerinden yapabiliyorsunuz.

SMS İle İnternet Hediyesi

Turkcell abonelerinin internet erişimlerine destek olabilmek için bedava internet seçenekleri sunmaya devam ediyor. 2222 servisine HEDİYE yazarak SMS gönderen aboneler, kampanyalardan faydalanabiliyor. Sms içerikleri, “HEDİYE HAFTALIK 1GB” ya da “HEDİYE AYLIK 1 GB” olarak yazılarak gönderildiğinde kampanya dahilinde abone hattına bedava internet tanımlaması yapılıyor.

Bedava GB Kazanmak

İnternet kullanımının artması ve sosyal medyanın yoğun kullanımı, mobil cihazlarda internet ihtiyacını artırmıştır. Turkcell ya da Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile bedava GB nasıl kazanılır, neler yapılır hepsini https://www.bedavainternetkampanya.com/turk-telekom-bedava-internet/ linkinden ulaşabilirsiniz. Turkcell aboneleri, ister faturalı isterse hazır kart kullansın her abonelik türüne göre bedava internet kampanya seçeneklerini bulabiliyorlar. Turkcell hediye internet kampanyalarına katılarak, internet GB ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

GSM Operatörleri

Bimcell bedava internet seçenekleri abonelerin ihtiyaçları olan internete kavuşmalarını sağlıyor. Turkcell düzenli olarak kampanyalar düzenlemekte ve abonelerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Bazen 2222 kısa mesaj servisi üzerinden bazen de çeşitli uygulamalar ile bedava internet dağıtımı yapıyor. Bedava internet kampanya içeriklerini öğrenebilmek için gsm operatörleri için oluşturulmuş olan linklerin bulunduğu bölümü tıklamanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz gsm operatörü sayfasına ulaşacak ve kampanyaları görebileceksiniz. Vodafone bedava internet kampanyalarına https://www.bedavainternetkampanya.com/vodafone-bedava-internet/ buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)