banner1348

Tavas'ta Vahşet! Kafasını Kesti, Gözlerini Oydu

Denizli’ye bağlı Tavas ilçesi Karahisar Mahallesi’nde korkunç cinayet. M.G isimli şahsın evine gelen zanlının M.G'yi vahşi bir şekilde öldürdüğü Kız kardeşini de bıçakla yaraladığı belirtildi.

Tavas'ta Vahşet! Kafasını Kesti, Gözlerini Oydu
banner1336

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Tavas ilçesi Karahisar Mahallesinde cinayet gerçekleşti. İddiaya göre Karahisar Mahallesinde çift cinsiyetli olduğu bilenen M.G'nin evine gelen dostu olduğu iddia edilen bir kişi tarafından vahşi bir şekilde kafası kesilerek ve gözleri oyularak öldürüldü. Zanlının aynı zamanda M.G’nin kız kardeşini de bıçaklayarak yaraladığı belirtildi. Vahşi cinayeti işleyen zanlı daha kaçarken Jandarma tarafından vurularak yakalandı. 

Öte yandan 45 yaşındaki M.G'yi vahşi bir şekilde öldüren kişinin M.İ olduğu belirtildi.

Vahşi cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülçin
Gülçin - 2 yıl Önce

Bu nasıl bir haber üslubu acaba? Çift cinsiyetli olan MG... ' dostu' olduğu iddia edilen...Öyle anlatılmış ki sanki cinayetin sebebi belli işte siz anlayın der gibi..ölen bir insandır her şeyden önce. bu sıfatlar olmasaydı da vahşi bir cinayet haberi olduğunu anlayabilirdik.mutlaka altının çizilmesi gerekir tabi ölen kişinin homoseksüel olduğunun...yoksa biz olayı yanlış anlayabilir kazara fazladan üzülebilirdik çok sağolun bu ayrımcı ilkel yaklaşım için.sizin gibiler var olduğu müddetçe cinsiyetçi ve ayrimci cinayetler de her daim meşru kalacaktır!

SIRADAKİ HABER