Tavas'ta Sevgi Eli Sevindiriyor

Tavas Belediyesi Sevgi Eli Birimi ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Beyaz Masa birimine yapılan müracaatlar sonucunda ele alınan ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları sıra dahilinde belediye tarafından gideriliyor.

Tavas'ta Sevgi Eli Sevindiriyor

Ev eşyası, beyaz eşya ve giyim yardımı gibi yardımların yapıldığı aileler, memnuniyetini dile getirdiler. Yardım yapılan ailelerin mutluluğu görülmeye değerdi. Aileler birçok eksikliklerinin olduğunu bu eksikliklerin Tavas Belediyesi Sevgi Eli Birimi tarafından giderildiğini belirtirken, Başkan Akyol’a ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.
Konu hakkında görüşlerini belirten Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Belediyecilik sadece yol yapmak, park düzenlemek değildir. Belediyecilik, nerede yardıma muhtaç bir insanımız varsa oraya ulaşmak, sevgi ve hoşgörü ile bir bütün olarak tüm sorunlara çare bulmak ve derman olmaktır. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız, bizim Sosyal Belediyecilik anlayışımızın içinde yer almaktadır. Bu vatandaşlarımıza elimizi uzatabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bu projeyi birlikte gerçekleştirdiğimiz sorumluluk sahibi tüm ekibime sonsuz teşekkür ediyorum. Onların hizmet aşkı ve azmi bizi daha da heyecanlandırıyor" dedi.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER