Tavas'ta 'Alo 24 Halk Eğitim Hattı' kuruldu

Denizli’nin Tavas ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından mesajlı bilgi sisteminden sonra "Alo 24 Halk Eğitim Hattı" kuruldu.

Tavas'ta 'Alo 24 Halk Eğitim Hattı' kuruldu

Denizli’nin Tavas ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından mesajlı bilgi sisteminden sonra "Alo 24 Halk Eğitim Hattı" kuruldu. İlçe Halk Eğitim Müdürü Şükrü Takım, kendi imkanlarıyla kurduğu ve hizmet verdiği telefona çağrı gönderen herkese dönüş yaparak, merkezin kursları ve hizmetleriyle ilgili sorulara cevap veriyor. Hat, yedi gün 24 saat açık.

Bu tür işlerde kullanılan "444" numaralı hatların pahalı olması sebebiyle kendi parasıyla normal cep telefonu hattı alan Müdür Takım, faturasını da kendisi ödüyor. Hattın devreye girmesiyle aramaların çok arttığını belirten Şükrü Takım, "Tavas Halk Eğitim Merkezi olarak, kendi imkanımızla bu yıl 'Alo Halk Eğitim Hattı' kurduk. Yedi gün 24 saat hizmet verecek olan bu hatla vatandaşlarımızın her türlü sorusuna cevap verebileceğiz. 444 numaralı hat yapmak istemiştik fakat pahalı olduğundan kendi imkanımızla 506-990 71 02 numaralı telefonla kurduk. Bu numaraya çağrı atanlara hemen dönüp her türlü sorularını cevaplayacağız. Bu telefonun ücretini devletten değil, kendi maaşımla karşılayacağım. Daha önce de mesaj servisi kurup ilçemizdeki 2 bin kişiye kurslarla ilgili bilgiler vermeye başlamıştık.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2017, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER