Tavas Karahisar'da Yollar Çamurlaştı

Denizli’nin ilçelerinin çoğunda kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, alt yapı çalışmaları nedeniyle asfaltı kazılan yollar kışı çamur içinde geçireceğe benziyor. Tavas ilçesi Karahisar Mahallesi'nde sokaklarda yürümek ve araç kullanmak neredeyse imkansız. 

Tavas Karahisar'da Yollar Çamurlaştı

Denizli’nin Tavas ilçesi Karahisar Mahallesi’nde mahalleli yolların alt yapı çalışmaları nedeniyle kazıldığını, havaların yağışlı olmasıyla da çamura dönüştüğünü belirtti. Karahisar’da devam eden alt yapı çalışmaları nedeniyle kazılan yollar kapatılıp asfaltlanmayınca sokaklara çamur hakim oldu. 
Karahisar Mahallesi sakinleri sokaklarının çamur içinde olduğunu, evlerinde ne yaya olarak ne de araçla çıkamadıklarını belirtti. Mahalle sakinleri “Alt yapı çalışması sonucunda yollar çamur, Köy halkı evinden dışarı çıkamıyor, araçlar gidemiyor bu köyde oturan yaşlı özürlü insanlar dışarı çıkamıyor devletten yardım bekliyoruz.” dedi.

Yardım İstiyorlar

Karahisar Mahallesi sakinleri, sokak aralarının bir an önce normale dönmesi konusunda yetkililerden yardım istiyorlar.

Mutlu KELİŞTİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
özkan sert
özkan sert - 2 yıl Önce

gerçekten Karahisar halkı cezalandırılmış gibi , yazın toz dumanın içinde yaşadılar şimdide çok ağır yürüyen alt yapı çalışmaları oradaki insanlar için tam bir eziyet haline geldi,söylenildiği gibi arabalar bile gitmekte zorlanıyor.

SIRADAKİ HABER
banner1243